Ty też możesz!

O co chodzi? Wierzę że to jest możliwe! Wierzę, że to jest do zrobienia! Wierzę, że osoba z ograniczeniami i trudnościami, KAŻDA JEDNA (ja np. mimo problemów z równowagą i koordynacją również) jest w stanie pokonać liczne bariery, trudności, przełamać różne mity i schematy, żeby zrealizować swoje MARZENIA. Nie zawsze jest łatwo. Inaczej. Generalnie jest mega ciężko! Ale to jest do zrobienia! I chcę to pokazać, to zrobić, napisać o tym książkę i o tym opowiedzieć. Dla Siebie, dla Was, dla Wszystkich którzy wątpią i chcą ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!Osobiście od lat marzę o zdobyciu Korony Ziemi czy nawet o stanięciu blisko tych gór jako, że teraz jestem osobą niepełnosprawną i nie zawsze wszędzie wejdę – ale nie znaczy to że nigdzie nie wejdę i że mam przestać Marzyć i te Marzenia realizować!

Mój projekt zmierza do realizacji moich Marzeń, ale też chcę pokazać Wszystkim Innym, że można. Że można wiele osiągnąć, że jesteśmy wewnętrznie piękni, wyjątkowi, wspaniali i zdolni do osiągania fantastycznych, spektakularnych rzeczy.

Aktualnie zbieram niezbędne środki finansowe.

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego filmu:


(ten film - https://www.facebook.com/naprzekor1/videos/996091817205588/ )


Często ktoś zadaje mi pytania o to czy te wszystkie zdjęcia z filmiku zostały zrobione już kiedy stałem się niepełnosprawny?

Oczywiście, że tak.

Obok wspaniałych widoków i wyjątkowej osoby jest też niepełnosprawny Bartek Michalak, który ma liczne problemy. Łatwo jest coś oceniać po pozorach, ale...

Tylko jak się coś kocha, dąży do spełnienia Marzeń itd., pewne rzeczy dzieją się zupełnie przypadkiem i zdarzają się prawdziwe cuda...


avatar
0
09 kwiecień 2018, 09:15
Bartosz Michalak