Ty też możesz

Zacznę jak to przystało, czyli od początku: Jestem redaktorem Portalu Górskiego od kilku już dobrych lat. Mój projekt TY TEŻ MOŻESZ ma na celu uświadomienie wszystkim dookoła, że mimo różnych problemów, jeśli się do czegoś mocno dąży, robi się to wytrwale i z zaangażowaniem można wielu, a wręcz bardzo wielu rzeczy dokonać.

Ty też możesz

Mam duże problemy ruchowe i jestem niepełnosprawny. Fakt – nie wszędzie wejdę, ale nie znaczy to, że nigdzie i że mam teraz usiąść na tyłku i nic nie robić.

Stąd pomysł na Moją Koronę Ziemi i cała idea TY TEŻ MOŻESZ. Chodzi o dotarcie pod wszystkie szczyty (łącznie z Everestem i Mt Vinsonem) należące do KZ. To karkołomne i niezwykle trudne zadanie. Nie tylko wymagające dużej sprawności fizycznej, ale i wielu zabiegów logistycznych. Łatwo zatem nie będzie.

CHCĘ ZOSTAĆ PIERWSZĄ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ NA ŚWIECIE, KTÓRA TEGO DOKONA.

Chcę przełamywać bariery wszelkie właśnie tam gdzie są one największe w myśl zasady, że TY TEŻ MOŻESZ.

Jeśli chcesz pomóc mi finansowo w realizacji moich planów, podaję też nr mojego konta pisząc w tytule:

TY TEŻ MOŻESZ
32 2490 1044 0000 4202 0006 7483

Mam za sobą bycie pod Mt Blanc (przesyłam też zdjęcie). Pora więc na coś ambitniejszego. Co to będzie tym razem? Zobaczymy...

Chcę jednak wyraźnie zaznaczyć, że choć w projekcie TY TEŻ MOŻESZ wątek niepełnosprawności i przełamywanie barier się naturalnie przewija, bardziej szukam zwykłego sponsora, może z jakiejś branży sportowej, outdoorowej (ale niekoniecznie), który zainteresuje się projektem TY TEŻ MOŻESZ na zasadzie POMAGAMY TEZ SPORTOWCOM NIEPEŁNOSPRAWNYM / WSPIERAMY INICJATYWY TEGO TYPU. Poza tym informacja „puszczona w świat”, że firma działa globalnie i każdy może być jej klientem jest zwyczajnie i pragmatycznie OPŁACALNA.

Oczywiście przewiduje tez prelekcje po wyprawie i różne relacje.

avatar
0
19 październik 2018, 19:15
Bartosz Michalak