messageKomentarz do: „Z górki na pazurki” #1: Góra skrajności
aggna ()
14 pa 2017 - 20:28:45
avatar
Chciałam wyjaśnić pewne niejasności i wytłumaczyć nieporozumienia.

W telewizji śniadaniowej miałam umówione spotkanie na tydzień przed festiwalem w Lądku Zdroju i dotyczyło ono promocji książki Mariusza Sepioło "Himalaistki"w której jestem bohaterką jednego z rozdziałów. Zbieżność dat przypadkowa. Wykorzystanie tematu przez dziennikarzy - cóż, to przykre i nie ja jestem za to odpowiedzialne tylko raczej dziennikarze.

W komentarzach każdy podpisuje się nazwiskiem (przynajmniej w założeniu) nie czuję się odpowiedzialna za opinie innych ludzi i nikogo nie obarczam odpowiedzialnością za moje opinie. Dlatego nie moderowałam dyskusji.Natomiast starałam się bardzo jasno przedstawić swoje stanowisko. Może to wynika z niechęci do cenzury a może z wewnętrznego przekonania, że ludzie powinni brać odpowiedzialność za to co mówią i piszą a nie liczyć na to, że ktoś ich "wymoderuje"

Pamiętam jak przez mgłę rozmowę telefoniczną z Panem z Portalu Górskiego. Faktycznie powiedziałam że nie wiem co się dzieje z Polskim Himalaizmem Kobiecym - mając na myśli program PZA, który ruszył jakoś w 2014 roku i w którym znalazłam się na liście rezerwowej. Faktycznie nie wiem co się dzieje z tym programem. Nie przypominam sobie żebym odmówiła wywiadu, choć temat wypowiedzi Janusza uważam za zamknięty. Dodam jeszcze, że w temacie himalaizmu kobiecego odbyła się jeszcze jedna dyskusja (09.10) w której uczestniczyłam i również była zaplanowana jako promocja ww książki jeszcze na początku września.

Przyznaje, że czasem trudno się do mnie dodzwonić i czasem nie oddzwaniam. Nie było moim celowym działaniem ignorowanie autora artykułu, ani unikanie rozmowy.Jeżeli odniósł wrażenie że nie chcę z nim rozmawiać to przykro mi z tego powodu, nie było to moją intencją.

Pozdrawiam, Agnieszka Bielecka

Jest to komentarz do artykułu „Z górki na pazurki” #1: Góra skrajności.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: „Z górki na pazurki” #1: Góra skrajności 1044 aggna 2017-10-14 20:28


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 2,883, Posty: 21,303, Użytkownicy: 6,646.
Ostatnio zarejestrowany: kbajgrowicz.

To forum
Wątki: 2,260, Posty: 18,204.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.