Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Edyta Ropek ME 2008
Anonimowy użytkownik ()
21 pa¼ 2008 - 12:06:59
Quote
lukas_12
Zauważ jeszcze jedno - na Brytanie wypowiadał się menago Edyty - KAmiński mówił, że jest kole 200 licencji wydanych w Polsce jeśli chodzi o wspin na czas ( głównie juniorzy) - więc do popularności daleka droga, co do olimpiady są jakieś plany ale to dopiero za naście lat. Jeśli chodzi o popularyzację wspinu jestem jak najbardziej za ale panelu, w skałach i tak już ciasno sad smiley. Edycie oczywiście życzę sukcesów i sponsora bo to w końcu prawie moja krajanka - w dodatku poważnie traktująca ludzi - jak poprosiłem via www o zdjęcia z autografem - otrzymałem je w przeciągu ledwie kilku dni.

Odnośnie zainstnienia wspinania na Olimpiadzie, to temat jesy aktualny od conajmniej kilkunastu lat. Mam wrażenie, że po początkowym entuzjazmie nastała szara rzeczywistość - ale czy szara?

Sport jest rozrywką, sport masowy - jak sama nazwa wskazuje ma masowego - jeśli nie uczestnika - to odbiorcę. W związku z czym jeśli się dobrze sprzedaje (reklamy etc) to jest widoczny.

Co do popularyzacji - plus byłby taki, że powsdtałaby większa ilość sztucznych ścian, pytanie tylko jakich? Najpewniej "marnych" - jak w centrach handlowych etc. z drógiej strony ilość zawsze (w pewnym stopniu) przekłada się na jakość i może ścian takich jak np. na Obozowej w Wawie byłoby więcej... Ale też więcej ludzi ruszy w skały, Tatry, Alpy etc.

Tłok w skałach jak to tłok - wynika z tego, że masa ludzi zamiast się wspinać wisi na wędce; przejście z dołem to jednak raptem (na obitej) parę (naście) minut...

Też zamówiłem autograf! smiling smiley

Pozdrawiam

TR


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageEdyta Ropek ME 2008 2791 Anonimowy użytkownik 2008-10-21 09:05
messageRe: Edyta Ropek ME 2008 1429 Lukas 2008-10-21 11:42
messageRe: Edyta Ropek ME 2008 1646 Anonimowy użytkownik 2008-10-21 12:06


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
WÄ…tki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.