Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Łódź - spotkanie poświęcone pamięci Krzysztofa Pankiewicza
Anonimowy użytkownik ()
07 lis 2009 - 21:58:08
Quote
giaur
Quote
Tomek
Trochę zadziwiająca była średnia wieku - grubo po 50, być może informacja zbyt późno pojawiła się w sieci
Ja o tym dowiedziałem się dopiero teraz. A szkoda, na pewno bym się pojawił, szczególnie, że w Łodzi jestem codziennie.

Ja dowiedziałem się w piątek przed południem, miałem mało czasu na podjęcie decyzji czy jechać, była kwestia opieki nad dziećmi, zwolnienia się trochę z pracy etc. w zasadzie pojechaliśmy na wariata, docierając na miejsce prawie w punkt 18. Dlatego też nie miałem po prostu czasu na zmieszczenie informacji na stronie - po prostu co innego miałem na głowie - chociaż przeleciało mi to pomiędzy półkulami...

Wchodzę co prawda raz na jakiś czas na stronę ŁKW ale akurat ostatnio nie, na Brytanie informacji nie było - ale jakoś bardzo dokładnie nie szukałem.

Jestem przekonany, że nie jedno spotkanie poświęcone Krzyśkowi przed nami - tym nardziej że Jego materiałów jest dużo, zdjęcia, jakieś notatki etc. a raptem mała część zdjęć została zeskanowana i pokazana.
Nie powinno być problemem zorganizowanie w JKW pokazu zdjęć Krzyśka - za zgodą i przy udziale Jego żony Ewy i Andrzeja, który jest bardzo zaangażowany w porządkowanie Krzyśkowych zdjęć, dokumentów i notatek. Gdyby do tego dołączyć udział osób, które z Nim się wspinały to byłoby nieźle - w zasadzie moze to byc też jakiś tam spontan, wspomnienia i anegdoty same wrócą vide piątkowe anegdoty Święcickiego rzucone (i genialnie opowiedziane) "od tak".

Pozdrawiam

Tomek


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageŁódź - spotkanie poświęcone pamięci Krzysztofa Pankiewicza 2240 Anonimowy użytkownik 2009-11-07 13:46
messageRe: Łódź - spotkanie poświęcone pamięci Krzysztofa Pankiewicza 979 Anonimowy użytkownik 2009-11-07 19:57
messageRe: Łódź - spotkanie poświęcone pamięci Krzysztofa Pankiewicza 1238 Anonimowy użytkownik 2009-11-07 21:58


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.