Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: II Otwarte Dni Wspinania - zmiana harmonogramu
Anonymous User ()
21 pa¼ 2012 - 21:00:37
Cześć. moody smiley. Dominika w pewnym zdaniu przesadza grinning smiley. Ale tak na prawde mogę napisać jedno: było to najlepiej zorganizowane spotkanie w jakim miałem okazje uczestniczyć i nie była to wcale moja zasługa a całego zespołu ludzi, o których wyżej mowa. Dość powiedzieć, że dzieci i chętnych na prelekcję było na tyle dużo, iż zabrakło miejsca w naszym wojskowym namiocie smiling smiley. Na szkolenie z pierwszej pomocy (Ratownikom też wielkie dzięki za zaangażowanie) też przyszło sporo postronnych osób. Jestem dumny z tego co udało się nam zrobić. Ale może dość o tym co było bo od tego będzie relacja. Ja wspomnę o tym co po spotkaniu: Rada Fundacji - szeroko rozumiana - przeprowadziła burzliwą i konstruktywną dyskusje. Wnioski poniżej
- Na pewno kontynuujemy spotkania w Rzędkowicach i Otwarte dni wspinania o ile instroktorzy z Vertical Limits nas wesprą smiling smiley.
- Poszerzamy zakres organizacyjny spotkań geograficznie. Rozmyślamu o organizacji spotkań poza Jurą. Np w Tatrach.
- Poszerzamy i chyba specjalizujemy spotkania. Nie ukrywam, iż jedna z następnych spotkań chcemy aby było poświęcone wyprawie na Broad Peak, której jesteśmy patronem medialnym. Oczywiście nie zapomnimy też o dzieciakach smiling smiley. Naszym głównym punktem zainteresowania zostanie narybek turystyczno-wspinaczkowy.
- Ponowimy nasz biwak zimowy smiling smiley w bieszczadach
I wiele, wiele innych pomysłów. Ale do tego potrzeba ludzi dobrej woli, dla których satysfakcją jest uśmiechnięta twarz dziecka podczas prelekcji i zabaw oraz skupiona mina podczas wspinania. Jeżeli ktoś z Was chce nas wesprzeć swoim dniem wolnym. ZAPRASZAMY. Odezwijcie się bo jak to zawsze bywa każda para rąk przyda się do pomocy i każdy pomysł można zrealizować jeżeli nie siedzi się z założonymi ręcoma smiling smiley.

Panowie Rychlik i Pawłowski - wam też serdecznie dziękujemy za prelekcje i ciekawy materiał smiling smiley. Kurde po prostu działo się tak wiele smiling smiley.

Jesteście wszyscy niesamowic grinning smiley.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageII Otwarte Dni Wspinania - zmiana harmonogramu 3890 Dominika 2012-10-17 08:38
messageRe: II Otwarte Dni Wspinania - zmiana harmonogramu 2350 Dominika 2012-10-21 19:14
messageRe: II Otwarte Dni Wspinania - zmiana harmonogramu 1954 Anonymous User 2012-10-21 21:00


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
WÄ…tki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.