Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageKomentarz do: Rozpoczeła się prawdziwa harówa... Relacja Pawła Dunaja
Black Dog ()
13 sty 2014 - 20:19:10
avatar
W końcu jest relacja z waszej wyprawy!!! długo czekałem!!! Codziennie sprawdzałem i przez ostatnie dni wyczekiwałem na "bezdechu"winking smiley Relacja Pasjonującą! Wielkie postępy, ale dalej chłopaki, dalej w górę!!! Nadal mocno trzymam za was wszystkich kciuki! Szkoda, że Marek musiał wrócić a Dziku musi wracaćsad smiley Wierzę jednak że dacie radę i pod koniec stycznia "szturm" na szczyt NANGI będzie silny, udany i szczęśliwy!!! Pozdrowienia dla całej polskiej ekipy!!! Simona szanuję i jego ekipie też życzę dobrze. Zdaję sobie też sprawę że przy takich trudach współpracuje się razem, ale sercem i duchem jestem przy was!!! Niech MOC Będzie z wami POLAKAMI!!!

Jest to komentarz do artykułu Rozpoczeła się prawdziwa harówa... Relacja Pawła Dunaja.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Rozpoczeła się prawdziwa harówa... Relacja Pawła Dunaja 3292 Black Dog 2014-01-13 20:19


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.