Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageKomentarz do: Mistrzostwa Świata w trail - Polacy nie spełnili oczekiwań
ultra_mateusz ()
12 lis 2016 - 12:11:42
avatar
Kto tutaj nie spełnia oczekiwań???
Kiedy Marcin Świerc we wrześniu tego roku na 73 km na Ultra Pireneu (Puchar Świata Skyruning) zszedł w połowie trasy to ten fakt został przez Panią tylko odnotowany. No cóż o swoich nie piszmy źle a brudki najlepiej zamieść pod dywan.
Kiedy Bartek Gorczyca po całym sezonie wystartował i miał gorszy dzień ale jednak w odróżnieniu od Marcina Świerca (aktualny partner redaktorki ) dobiegł do mety pomimo kłopotów to obsmarowała go Pani bez żadnych skrupułów.
Mam jeszcze jedno pytanie, pomijając stronniczość, brak obiektywizmu i doświadczenia redakcyjnego: jakim może Pani pochwalić się doświadczeniem biegowym, skoro nie ukończyła żadnego biegu ultra? Z tego co wiem, była jedna próba (Chudy Wawrzyniec 2016) ale zakończona kompletną klapą i Pani zejściem w połowie trasy. Czy taka osoba w ogóle powinna zajmować się redagowaniem artykułów na temat biegów górskich?
Trochę pokory młoda dziennikarko, większego doświadczenia nie tylko na polu biegowym ale i redakcyjnym. Obiektywizm, rzetelność, wiarygodność i doświadczenie to cechy nad którymi mocno Pani jeszcze musi popracować.
Pozdrawiam. Mateusz, biegacz ultra z Krakowa

Jest to komentarz do artykułu Mistrzostwa Świata w trail - Polacy nie spełnili oczekiwań.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Mistrzostwa Świata w trail - Polacy nie spełnili oczekiwań 4135 ultra_mateusz 2016-11-12 12:11


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,753, Posty: 9,352, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,318, Posty: 8,408.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.