Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Komentarz do: Konkurs fotograficzny "Górski Kalendarz"
Anonymous User ()
03 sty 2017 - 14:17:21
Szanowny Panie.

Przez ładnych kilkanaście lat istnienia Portalu Górskiego nigdy nie przytrafił się nam wyciek danych osobowych. Nasza baza danych osobowych jest zarejestrowana w GIODO. Konieczność wpisania numeru PESEL uzasadniona jest w prosty sposób. Dla nas jest to weryfikacja osób pod kątem tego czy są pełnoletnie, ponieważ jesteśmy portalem propagującym sporty mogące stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia. Kolejnym argumentem jest sprawa nagród w konkursach, a konkretnie ich często bardzo wysokiej wartości, co jest już związane z kwestią podatkową. Numery telefonów są jak najbardziej potrzebne w sytuacji kiedy ewentualny zwycięzca konkursu nie odpowiada drogą elektroniczną. Przykrym jest stwierdzenie o wyłudzeniu danych osobowych (przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd). Czy my wprowadzamy kogoś w błąd? Udział w konkursie jest dobrowolny. Nie robimy niczego drogą okrężną. .

Jeśli ktoś zna nasz Portal i brał udział w różnych naszych konkursach na przestrzeni lat, zapewne wie, że nic złego z naszej strony się nie przytrafi.

Dokładnie tak, jak Pan zaznaczył, jest Pan pierwszą osobą, która do nas pisze w tej kwestii. Mnie nie przekonuje argument o rezygnacji uczestników z udziału w konkursu ze względu na jego rozbudowany formularz, co widzę dokładnie w statystykach logowania i w ilości nadesłanych prac.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageKomentarz do: Konkurs fotograficzny "Górski Kalendarz" 3688 MH Photo 2016-12-29 19:29
messageKomentarz do: Konkurs fotograficzny "Górski Kalendarz" 1840 K2 2016-12-29 00:35
messageRe: Komentarz do: Konkurs fotograficzny "Górski Kalendarz" 2220 Anonymous User 2017-01-03 14:17


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.