Ogłoszenia :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Ogłoszenia użytkowników Portalu Górskiego 
messageścianka wspinaczkowa z Adamem Bieleckim - charytatywnie
yaggy ()
25 lis 2013 - 07:49:16
avatar
http://allegro.pl/show_item.php?item=3729532112

Na tej aukcji licytujemy voucher na dwugodzinny wypad na ściankę wspinaczkową dla jednej osoby z Adamem Bieleckim, polskim himalaistą i ambasadorem Fundacji IRMA.
Wypad na ściankę wspinaczkową

Poznaj Adama i skosztuj wspólnej wspinaczki z doświadczonym himalaistą. W skład voucheru wchodzi dwugodzinny bilet wstępu oraz asysta Adama.
Termin i lokalizacja spotkania zostaną uzgodnione ze zwycięzcą aukcji. Ze względu na ograniczoną dyspozycyjność Adama termin realizacji voucheru może być odległy, jednak na pewno zostanie zrealizowany. Uczestnik nie posiadający własnej uprzęży będzie mógł ją wypożyczyć na miejscu. zwycięzca pokrywa koszty swojego dojazdu.
Zapraszamy!

Aukcja charytatywna
Aukcje przeprowadzamy w ramach zbiórki publicznej "Cztery łapy na ratunek" prowadzonej przez Fundację IRMA. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stworzenie i wyszkolenie jednostki poszukiwawczo-ratowniczej wykorzystującej psy. Pozwolenie na zbiórkę Fundacja uzyskała 20 lipca 2013 roku decyzją nr 277/2013. Aukcje to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki zamierzamy gromadzić fundusze - więcej można dowiedzieć się na naszej stronie: czterylapynaratunek.pl.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageścianka wspinaczkowa z Adamem Bieleckim - charytatywnie 4606 yaggy 2013-11-25 07:49


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 167, Posty: 209.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.