Ogłoszenia :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Ogłoszenia użytkowników Portalu Górskiego 
messageUPRZĄŻ WSPINACZKOWA DAMSKA
PaulinaSss ()
30 mar 2015 - 08:24:43
avatar
UPRZĄŻ WSPINACZKOWA DAMSKA
model PRIMROSE AL HARNESS
firmy BLACK DIAMOND
rozmiar uniwersalny
stan idealny


Wygodna, funcjonalna uprząż, dostosowana do kobiecej sylwetki. Uniwersalna, nadaje się do wpsinaczki sportowej, górskiej i skałkowej. Została wyposażona w dłuższą taśmę łączącą pasy udowe, krótszą niż w modelu męskim pętlę wpinania oraz specjalnie ukształtowany pas. Tego rodzaju rozwiązania zapobiegają odczuciom ucisku, obcierania i poprawiają ogólny komfort noszenia uprzęży.
Opis:
-pas i pętle na uda z pianki o grubości 7mm, wyściełane miękką tkaniną
-od wewnętrznej strony znajduje się szybkoschnący, oddychający materiał
-regulowane taśmy udowe (możliwość zakładania uprzęży bez ściągania raków)
-cztery szpejarki
-aluminiowe klamry
-na wewnętrznej stronie pasa wszyte są metki z informacjami nt. bezpiecznego stosowania uprzęży
-podwójne szlufki zabezpieczające końcówki taśm przy pasach biodrowym i udowych
-model uniwersalny, a przy tym niezwykle lekki (ok. 380g dla rozmiaru M)
-w komplecie praktyczny woreczek z siatki z uchwytem, zapinany na zamek
-z tyłu wytrzymała pętla na sprzęt
-kolor: szary

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: paulina.s.89@wp.pl

[olx.pl]

Black Diamond
- największy amerykański producent sprzętu wspinaczkowego o ponad 50-letniej tradycji. Symbol najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Od początku swojej działalności wprowadza innowacyjne rozwiązania, stając się dzięki temu właścicielem wielu patentów np. camaloty. W chwili obecnej posiada w swojej ofercie ponad 20 kategorii produktowych m.in. sprzęt wspinaczkowy, kije trekkingowe, czołówki, narty freeridowe, buty skitourowe czy techniczne rękawice.

Marka Black Diamond funkcjonuje na rynku od ponad 50-ciu lat i jest tworzona przez zespół profesjonalistów, który posiada te same doświadczenia w skale i lodzie, co użytkownicy produktów Black Diamond. W tej chwili Black Diamond jest globalną firmą działającą na trzech kontynentach, której innowacyjna oferta wyznacza nowe standardy jakości. Jest to wynikiem zaanagażowania, pasji, staranności i doświadczenia ze strony pracowników BD.

Historia firmy zaczęła się, kiedy osiemnastoletni wspinacz, Yvone Chouinard kupił młot i kowadło i zaczął własnoręczcnie kuć haki, a potem sprzedawać je w Yosemitach wprost z bagażnika swego samochodu. Jego sprzęt szybko zdobył uznanie wśród innych wspinaczy. Wśród wczesnych projektów znalazł się karabinek Choinard, który miał tą przewagę nad dotychczas istniejącymi, że był lżejszy, mocniejszy i prostszy. Szybko stał się standardem, na którym opierano się przy tworzeniu nowych karabinków.

Nieco ponad 30 lat później, firma zaczęła postępowanie upadłościowe. Przyczyną upadku firmy nie było bankructwo, ale fakt, że rzekomo nie ostrzegała klientów przed niebezpiezeństwami wynikającymi z uprawiania wspinaczki. Niemniej 1 grudnia 1989 byli pracownicy firmy Chouinard Equipment założyli spółkę Black Diamond Equipment, której cele i idee były przedłużeniem poprzedniej firmy.

Dzisiaj dla Black Diamond najważniejsze są innowacja i wysoka jakość produktów. Firma nieustannie wdraża nowe systemy jakości, m.in. ISO 9001, 3 SIGMA, QC LAB.

Black Diamond nie jest zwykłą firmą, pracują w niej pasjonaci wspinaczki, którzy po pracy idą boulderować lub wspinać się w Basler Jura. W zespole są również wspinacze sportowi, alpiniści i skitourowcy, którzy samodzielnie testują sprzęt. Właśnie dzięki ich opiniom Black Diamond produkuje najlepszy sprzęt wspinaczkow
y i nie tylko.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageUPRZĄŻ WSPINACZKOWA DAMSKA 4495 PaulinaSss 2015-03-30 08:24


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,757, Posty: 9,356, Użytkownicy: 7,315.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 167, Posty: 209.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.