Bieżąca strona: 1 z 1
Wyniki 1 - 4 z 4
2 lat temu
grz667
Cześć, mimo postępującej sklerozy akurat ten szczegół pamiętam Kojarzę jeszcze jedną taką podmiankę - Podlesice, Góra Zborów, rejon tzw. Pilchówek (w tym topo to jest skała "Młyny I" - drogi 'Pół żartem pół serio' i 'Technika hipochondryka' są zamienione. Byłem świadkiem jak powstawały i jak je autorzy nazwali (nie tylko Omański, był jeszcze jeden kolega, chyba Bogdan, nie pamietam nazw
Forum: Topo
2 lat temu
grz667
Komentarz do topo Kapuśniak II - droga pt. Tirówka - wycena VI.3+ jest chyba mocno na wyrost, np. sąsiednia droga "kwestia pary" jest chyba nieco trudniejsza. GZ Jest to komentarz dotyczący Kapuśniak i Brama Suliszowicka .
Forum: Topo
2 lat temu
grz667
Korekta do topo Szczurka - "Warunki Brzegowe" to moja droga z okolic 1996 r. G.Zieliński Jest to komentarz dotyczący Park Jurajski .
Forum: Topo
2 lat temu
grz667
Korekta do topo Biśnik VIII - drogi nr. 3 i 4 są odwrotnie opisane (lewa, ta bardziej przewieszona to "w prosektorium...", autorem obu jest wyłącznie Grzegorz Zieliński. Jest to komentarz dotyczący Biśnik .
Forum: Topo
Bieżąca strona: 1 z 1
Akcja: ForaWątkiNowy wątekZaloguj

Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 2,856, Posty: 21,257, Użytkownicy: 6,762.
Ostatnio zarejestrowany: mikes.

To forum
Wątki: 93, Posty: 178.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.