Nordisk(owy) Konkurs Biwakowy - wynik I etapu

Kategoria: Nowości / Konkursy

Zakończyła się pierwsza część naszego wiosenno-letniego konkursu rodzinnego. Tym razem naszymi partnerami są Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Magazyn Turystyki Górskiej n.p.m. oraz PODG Sp. z o.o. dystrybutor marki Nordisk na polskim rynku.

Etap polegał na przedstawieniu na łamach naszego portalu i w mediach współpracujących w ramach konkursu projektu rodzinnej wyprawy z udziałem dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, szlaków, schronisk i innych obiektów związanych z PTTK. Jury konkursu spośród przesłanych projektów wybrało jeden. Relacja zwycięskiej wyprawy zostanie zaprezentowana w ramach prowadzenia bloga na łamach Portalu Górskiego i w mediach współpracujących.

Nordisk(owy) Konkurs Biwakowy - wynik I etapu

Jak zwykle w takich sytuacjach, przedstawiciele jury musieli zmierzyć się z trudnym wyborem jednego spośród wielu ciekawych projektów. No ale wyboru trzeba było w końcu dokonać. Potrzeba było na to nieco więcej czasu, ale finalnie udało się wybrać jedną zwycięską wyprawę.

Nagrodą główną w Etapie I jest wsparcie sprzętowe ufundowane przez PODG Sp z o. o., dystrybutora Marki Nordisk – partnera strategicznego konkursu. Wsparcie polega na pełnym wyposażeniu  członków rodzinnej wyprawy w sprzęt campingowy (namiot, śpiwory, sprzęt campingowy).

A zwycięską wyprawą etapu I jest:

„Mały Szlak Beskidzki, czyli rodzinny tydzień na szlaku”

Nordisk(owy) Konkurs Biwakowy - wynik I etapu

Rodzice, Aldona i Bartosz wraz ze swoimi pociechami – Tosią, Jadzią i Tadkiem przy wsparciu marki Nordisk wybiorą się na swoją wymarzoną wyprawę.

Celem naszej wyprawy jest rodzinne przejście całego "Małego Szlaku Beskidzkiego" , czyli dokładnie 137 kilometrów czerwonego szlaku turystycznego, wiodącego przez Beskid Mały, Makowski oraz Wyspowy. Dodatkowy cel stanowi zdobycie odznaki krajoznawczo- turystycznej PTT "Mały Szlak Beskidzki".

Dzień 1:

Bielsko- Biała – Przełęcz u Panienki- Chrobacza Łąka (pierwsza możliwość noclegu, jeśli będziemy bardzo zmęczeni po nocnej podróży) – Żar (nocleg: pole namiotowe PTG Sokół w Miedzybrodziu Żywieckim.

Dzień 2:

Żar- Leskowiec (nocleg przy/w schronisku PTTK na Leskowcu).

Dzień 3:

Leskowiec- Chełm

Dzień 4:

Chełm- Sularzowa

Dzień 5:

Sularzowa- Kudłacze (nocleg w namiocie- w schronisku na Kudłaczach)

Dzień 6:

Kudłacze- Kasina Wielka

Dzień 7:

Kasina Wielka- Luboń Wielki (nocleg w schronisku)

Dzień 8:

Luboń Wielki- Rabka Zdrój

 

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że z początkiem czerwca ruszamy z drugim etapem, który będzie ściśle powiązany z działalnością zwycięzców etapu I. Zagadnienia będą przygotowane w oparciu o blog i działalność zwycięzcy. Nagrodami w poszczególnych fragmentach Etapu II będą produkty z asortymentu marki Nordisk. Bądźcie z nami!

 

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9297
  • Odsłon artykułów: 25404500
  
  ';