VI wtorkowy konkurs książkowy

Kategoria: Konkursy / Aktualne

Czas na VI rundę naszego konkursu książkowego. Nie spodziewaliśmy się, że zabawa będzie cieszyła się tak dużym powodzeniem dlatego też daje nam to do myślenia w przypadku kolejnych konkursów książkowych. Tymczasem mamy dla Was kolejną książkę. Dziś pozycja Wydawnictwa Otwartego, książka „Przewodnik Wędrowca” autorstwa Tristana Gooleya.

"Przewodnik Wędrowca" - Tristan Gooley"Przewodnik Wędrowca" - Tristan Gooley

Kochasz przyrodę i każdą wolną chwilę spędzasz na świeżym powietrzu? Ta książka pozwoli ci zmienić zwyczajny spacer w fascynującą wyprawę. Rośliny, niebo, zwierzęta… to niewyczerpane źródła informacji na temat otaczającego nas świata. Chcesz je poznać? Pomoże ci w tym Tristan Gooley, prawdziwy przyrodniczy detektyw! Ponad 850 wskazówek pozwoli ci zrozumieć język natury i spowoduje, że wędrowanie będzie jeszcze większą przyjemnością.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do nas odpowiedź na pytanie, które brzmi następująco:

Która z dotychczas zrealizowanych wypraw była dla Ciebie tą najtrudniejszą i najbardziej wymagającą? Jak poradziłeś/aś sobie z trudnościami i jakie wnioski z nich wyciągnąłeś/ęłaś?

Odpowiedzi nadsyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 14.08. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9599
  • Odsłon artykułów: 26151021
  
  ';