VII wtorkowy konkurs książkowy

Kategoria: Konkursy / Aktualne

Czas wakacyjny pędzi nieubłaganie. To już siódma, przedostatnia edycja naszego konkursu książkowego. Mamy dla Was tym razem kolejną książkę Wydawnictwa Stapis. Odpowiadając na zadane przez nas pytanie możecie wygrać książkę Tomka Kowalskiego i Agnieszki Korpal pt. „magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości”.

Tomek Kowalski i Agnieszka Korpal "magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości"Tomek Kowalski i Agnieszka Korpal "magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości"

To nie jest kolejna zwykła historia o miłości. Nie jest też opowieścią o tragedii, która ją przerwała. Tomek Kowalski i Agnieszka Korpal. Dwójka młodych, niezwykłych ludzi, nagradzanych sportowców i podróżników kochających życie ponad wszystko spotyka się i zakochuje. Szaleńczo, na zawsze i na sto procent. Oboje wiedzą, że są dla siebie stworzeni, niemal od pierwszego przysłowiowego wejrzenia. I wszystko od samego początku wskazuje na to, że los miał ich ze sobą zetknąć: podjęte we wczesnej młodości decyzje, pasje, wyjazdy, miejsca, które szeroko opisują w książce. Tomek, zanim 6 marca 2013 roku zginął podczas zejścia z Broad Peaku, po pierwszym w historii zimowym zdobyciu tego szczytu, przez kilka lat prowadził blog. Ten właśnie blog, przeplatany wspomnieniami Agnieszki, stanowi oś pięknej, napisanej przez życie opowieści, w której niewiele jest miejsca na łzy, smutek i rozgoryczenie. Radość życia, którą miał w sobie Tomek, przenika niemal każdą stronę, dodaje energii i przywraca wiarę w to, że marzenia mogą się spełniać. Książka „magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości” nie jest kolejną książką o Broad Peaku, lecz historią o tym, jak piękne może być życie.

A jakie mamy dla Was dziś zagadnienie? Powiedzmy, że nieco osobiste:

Opowiedz w kilku zdaniach o historii swojej górskiej miłości.

Uwaga! Niekoniecznie musi być to koniecznie historia miłości międzyludzkiej. Możecie napisać również o swoim uwielbieniu skierowanym do górskiej przyrody. Zatem palce na klawiatury i zaczynamy. Odpowiedzi nadsyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wyniki w najbliższy poniedziałek. Powodzenia!

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9503
  • Odsłon artykułów: 25919343
  
  ';