Konkurs „Moje Buty w Moich Górach”

Kategoria: Konkursy / Aktualne

Czas na kolejną ciekawą rywalizację na łamach Portalu Górskiego. Wspólnie z Magazynem Turystyki Górskiej n.p.m. oraz PODG Sp. z o.o. dystrybutor marki Kayland na polskim rynku zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem "Moje Buty w Moich Górach". Przyślij nam ciekawe zdjęcie swoich górskich butów w akcji, a otrzymasz szansę na wygranie butów turystycznych włoskiego producenta Kayland Ascent K GTX. Każde zdjęcie bierze udział w zabawie! …no może poza tymi, na których ktoś ma ochotę zaryzykować życie…

Kayland

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

1. Wybieracie z Waszej galerii (archiwalnej, bądź aktualnej) zdjęcie, na którym w Waszej opinii znaleźliście się w Waszych butach w sytuacji wartej zaprezentowania. Niekoniecznie musi być to fotografia wykonana w górach Polski. Grunt, by na zdjęciu znalazły się przede wszystkim Wasze buty!

2. Czytacie regulamin konkursu, który znajdziecie TUTAJ.

3. Należy się zalogować, bądź zarejestrować na łamach Portalu. Następnie wchodzicie na stronę, gdzie znajduje się FORMULARZ KONKURSOWY, uzupełniacie dane i ładujecie Waszą pracę konkursową.

4. Czekacie na wyniki i informację o ewentualnej wygranej ;)

5. Wszystkie przesłane przez Was zdjęcia możecie znaleźć TUTAJ.

Nagroda główna

Kayland Ascent K GTX

Świetne buty trekkingowe wyposażone w membranę GORE-TEX® Extended Comfort. Niska waga buta i jego praktyczne wykonanie przy zastosowaniu nowoczesnego wzornictwa wpływa na wzrost komfortu użytkownika. But nadaje się do całorocznego użytku. Gumowe wzmocnienia i wysokiej jakości podeszwa typu Kayland Techno gwarantują wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne, zwiększają żywotność obuwia i zapewniają świetną przyczepność bez względu na warunki atmosferyczne. Głęboki system wiązania daje możliwość idealnego dopasowania buta do anatomicznych uwarunkować stopy użytkownika.

Konkurs potrwa od dnia 03.04.2018 do 30.06.2018, a już 07.07.2018 ogłosimy zwycięzcę!

Zapraszamy do wspólnej zabawy jednocześnie życząc powodzenia!

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

logo biale_proste2

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 9503
  • Odsłon artykułów: 25919212

';