Noridisk(owy) Konkurs Biwakowy - zagadnienie I

Kategoria: Konkursy / Aktualne

Wspólnie z dystrybutorem marki Nordisk, PTTK oraz Magazynem Turystyki Górskiej n.p.m. zapraszamy do udziału w drugim etapie Nordisk(owego) Konkursu Biwakowego. Wystarczy, że odpowiecie na pytania związane z działalnością zwycięzców I etapu, którzy na swoją wyprawę wyruszyli uzbrojeni w sprzęt biwakowy skandynawskiej marki. Żeby odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe, wystarczy zapoznać się z wpisami na blogu „Mały Szlak Beskidzki rodzinnie”, gdzie zwycięzcy poprzedniego etapu relacjonują przebieg swojej wyprawy.

Nordisk

Zatem zaczynamy! Mamy dla Was następujące(chyba całkiem proste ;) ) pytanie:

Z jakiej miejscowości pochodzą zwycięzcy pierwszego etapu?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zasada jest prosta, bowiem kto pierwszy, ten lepszy i zgarnia nagrodę! Ale nie martwcie się, zabawa potrwa do końca września! O tym, kto był najszybszy w I etapie poinformujemy już w niedzielę (22.07.2018).

A co można wygrać w dzisiejszym konkursie? Nagrodą dla osoby, która najszybciej odpowie na zadane przez nas pytanie jest taki oto kubek aluminiowy marki Nordisk:

Noridisk

Zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy!

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9599
  • Odsłon artykułów: 26151021
  
  ';