Twój Sklep Górski

 

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Statystyki

  • Artykułów: 6513
  • Odsłon artykułów: 17095737

Prasa

Nowy numer miesięcznika "Poznaj Świat" już w sprzedaży

poznaj świat luty

W najnowszym wydaniu miesięcznika "Poznaj Świat" przeczytamy miedzy innymi o luksusach życia na wyspie, czyli o magicznej Indonezji, pieszej trasie spisanej w X wieku przez brytyjskiego arcybiskupa, wiodącej z Canetrbury do Rzymu - Via Francigena, o ciężkim żywocie tubylców w Zambii czy o perle architektury sakralnej, jaką jest niewątpliwie kościół w Kolumbii - Las Lajas.

Czytaj więcej...

Październikowy numer miesięcznika "Poznaj Świat" już w sprzedaży

Październikowy numer miesięcznika "Poznaj Świat" już w sprzedaży

W tym numerze możecie przeczytać między innymi o rowerowej przygodzie wzdłuż Amazonki o której opowiadają laureaci Kolosów, o powracającej modzie na dzikie Bieszczady czy też o fotojaskiniowcach.

Czytaj więcej...

Najnowszy numer miesięcznika "Poznaj Świat"

Poznaj Świat

W najnowszym wydaniu miesięcznika "Poznaj Świat" czekają na nas takie materiały jak, małe i skromne Tuvalu leżące w Australi i Oceanii, zabytki i atrakcje Sri Lanki, labirynty wloskich Dolomitów czy tajemnice leżącego w Tanzanii Zanzibaru.

Czytaj więcej...

Warto przeczytać: GÓRY nr 251

GÓRY nr 251

W GÓRACH najważniejsze są góry. To oczywiste. Nie wydajemy jednak periodyku dla geologów, dlatego w GÓRACH równie ważni są dla nas Ludzie. Tworzą Oni historie, które chcemy poznawać i które mogą nas inspirować.

Czytaj więcej...

Nowy, świąteczny numer miesięcznika "Poznaj Świat" już w kioskach

"Poznaj Świat" - świąteczne wydanie

W najnowszym numerze Poznaj Świat przeczytamy między innymi o kolorowych jarmarkach świątecznych w Wiedniu, pięknych rajskich ptakach Nowej Gwinei, o magii letniej stolicy Anglii - Brighton, czy wielokulturowym bogactwie Azerbejdżanu.

Czytaj więcej...

Odkryli dla nas świat. Poznajmy ich historie

Odkryli dla nas świat. Poznajmy ich historie

Tajemniczy zakonnik, który ponad ćwierć wieku przed Marco Polo dotarł w głąb Azji. Na pół legendarny szlachcic, który podbijał świat razem z Wikingami. Pierwszy Polak, który wszedł na piramidę Cheopsa.

Czytaj więcej...

W najnowszym „Taterniku”

Taternik 3/2016

Andrzej Bargiel: Trening mistrza. Jak planuje cel, jak ustawia trening, co je, jak czuje góry i dlaczego najlepiej ćwiczyć w Tatrach – opowiada najszybszy zdobywca Śnieżnej Pantery.

Czytaj więcej...

249. numer magazynu GÓRY

Lepiej wygrać milion, czy dwa? Wiadomo… I nie trzeba chyba uzasadniać wyboru. Dlatego w najnowszym magazynie GÓRY polecamy dwa tematy przewodnie: Złoty Czekan dla Wojtka Kurtyki i Mont Blanc.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"