Polska

750 Pakietów startowych na Regatta 9. "Bieg na Wielką Sowę"

750 Pakietów startowych na Regatta 9. "Bieg na Wielką Sowę"

Do startu Regatta 9.„Biegu na Wielką Sowę” zostały już tylko trzy miesiące. Jest jeszcze czas, aby zdecydować się na start w tym biegu. Jest czas, aby się odpowiednio przygotować czy po kontuzji wrócić do gry i 12 sierpnia zameldować się w Ludwikowicach Kłodzkich by pobiec w najlepszym polskim biegu alpejskim 2016 i 2017 roku. Jest czas na rezerwacje noclegu.

Czytaj więcej...

Brubeck Iron Run na Festiwalu Biegowym 2018!

Brubeck Logo

Marka BRUBECK została Partnerem Tytularnym IRON RUN – najbardziej wymagającej z konkurencji Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Kolejna edycja wyzwania startuje już 7 września – zapisy trwają.

Czytaj więcej...

Janosik Business Run 2018 – charytatywna sztafeta po raz pierwszy w górach

Janosik Business Run

1 września w Niedzicy wystartuje charytatywna sztafeta biznesowa górskim szlakiem – Janosik Business Run 2018. 50 pięcioosobowych zespołów zmierzy się z malowniczą, ale i wymagającą trasą poprowadzoną przez tereny polskich gór. Za projekt odpowiada Fundacja Na Ratunek, organizator cyklu biegów górskich UltraJanosik, oraz Fundacja Poland Business Run. Zapisy rozpoczną się 24 maja o godz. 12:00.

Czytaj więcej...

Wielkie emocje, zacięta rywalizacja – udany debiut Sztafety Górskiej!

Sztafeta Górska

W minioną sobotę w Kudowie - Zdroju odbyła się pierwsza edycja Sztafety Górskiej. W imprezie wystartowało 112 zespołów oraz ponad 100 zawodników na dystansie Solo. W rywalizacji zespołowej zwyciężył zespół z Czech: SPA SCALIANO / XC / LIFE TEAM, przed Inov-8 oraz zespołem Dacza turysty i biegacza. Rywalizację Pań wygrał zespół Salomon Suunto Team.

Czytaj więcej...

Wielkie odliczanie do startu IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego

Bieg Rzeźnika 2017 (fot. Piotr Dymus) 3

Wielkie odliczanie do startu IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Hoka One One Głównym Sponsorem Branżowym. Wraz z przełomem maja i czerwca w piękne, bieszczadzkie plenery powrócą specjaliści od biegów górskich. Rywalizacja w ramach IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego potrwa 5 dni, przypadających pomiędzy 30 maja a 3 czerwca, z bazą w Cisnej.

Czytaj więcej...

Charytatywny Bieg dla Weroniki i Wiktorii

Charytatywny Bieg dla Weroniki i Wiktorii

Pokonaj siedem kilometrów podczas ostatnich zawodów na śniegu w Jakuszycach i pomóż Weronice i Wiktorii Szynal z Sosnówki! Te niepełnosprawne bliźniaczki wymagają kosztownej rehabilitacji. Bieg odbędzie się w Wielką Sobotę 31 marca. Zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów.

Czytaj więcej...

Bieg dla Słonia – memoriał z prawdziwego zdarzenia

Bieg dla Słonia – memoriał z prawdziwego zdarzenia

Od ładnych paru lat mamy w Polsce do czynienia z rosnącą liczbą imprez sportowych i rekreacyjnych, które organizatorzy określają mianem memoriałów. Wystarczy chwila, by wymienić co najmniej kilka imprez upamiętniających ważne dla określonych środowisk postacie. Nie ma w tym oczywiście niczego złego do momentu, w którym okazuje się, że nazwisko upamiętnianego człowieka posłużyło organizatorowi tylko i wyłącznie w celach marketingowych.

Czytaj więcej...

400 zawodników, 54 kilometry na grzbiecie Karkonoszy

Zimowy Ultramaraton Karkonoski

400 zawodników, 54 kilometry na grzbiecie Karkonoszy, mgła, śnieg, silny wiatr, mnóstwo emocji i przełamania własnych słabości. W ubiegły weekend odbył się w Karpaczu po raz piąty Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego.

Czytaj więcej...

Szósta edycja Biegów w Szczawnicy już w sobotę

fot. Piotr Dymus

21 kwietnia Szczawnica zamieni się w miasteczko biegowe z prawdziwego zdarzenia. W tej edycji zawodnicy wystartują na pięciu dystansach od 6 do 96 km. Przyjedzie też elita biegów górskich, aby rywalizować w ramach Mistrzostw Polski w Długodystansowym Biegu Górskim.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

logo biale_proste2

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 8031
  • Odsłon artykułów: 22632910

';