Robert Korzeniowski wystartuje w Runmageddonie Global

Kategoria: Biegi górskie / Świat

To już pewne Robert Korzeniowski wielokrotny mistrz olimpijski zdecydował się na start we wrześniowej edycji Runmageddonu Global w gruzińskich górach Kaukaz. Znany, polski sportowiec w kwietniu rozpoczyna przygotowania do startu w tym ekstremalnym wydarzeniu.

robert0404

Podczas wywiadu przeprowadzonego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Robert Korzeniowski potwierdził swoją gotowość do startu w ekstremalnym biegu w Gruzji. Już od kwietnia rozpocznie on przygotowania pod okiem trenera Runmageddonu, który wprowadzi go w tajniki biegów przeszkodowych. Czy wystartuje formule z przeszkodami czy też bez nich? Na tę deklarację trzeba będzie jeszcze poczekać. Robert Korzeniowski zainteresowany rozwijającą się dziedziną sportu, chce jak najbardziej podjąć jej wy-zwanie. Jadnak, uzależnia swoją decyzję od postępów w leczeniu po poważnym urazie obojczyka.

robert0404 1

Jedno jest pewne Robert Korzeniowski pokona 100 kilometrowy dystans Runmageddonu Kaukaz. Będzie on razem z innymi uczestnikami kaukaskiej edycji pokonywać trasy na wysokości niekiedy sięgającej do niemalże 3000 m. n.p.m. zaplanowane w malowniczych górach Gruzji.

robert0404 2

Robert Korzeniowski zainteresowany ekstremalnym biegiem z przeszkodami zaprosił podopiecznych klubu sportowego RK Athletics do wzięcia udziału w treningu przygotowu-jącym do Runmageddonu Kids. W sobotę 7 kwietnia około 80 dzieci w wieku szkolnym pozna smak ekstremalnej przygody i będzie trenować na specjalnym torze przygotowa-nym z przeszkód prosto z trasy Runmageddon Kids.

 

robert0404 3

robert0404 4

Źródło:
mat.pras. Runmageddon 

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9575
  • Odsłon artykułów: 26094032
  
  ';