Ostatnia szansa na zapisy na IV edycję No Limit Kasprowy

Kategoria: Sporty Górskie / Narciarstwo

20 marca o godzinie 18:00 upływa termin zapisów na IV edycję zawodów No Limit Kasprowy, które odbędą się 23 marca na szczycie Kasprowego Wierchu. W tegorocznej rywalizacji może startować każdy pełnoletni pasjonat narciarstwa lub snowboardu. Aby się zarejestrować, należy wypełnić formularz online na dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej.

Cieszący się popularnością wyścig narciarski w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Zawody No Limit Kasprowy to konkurencja slalomu giganta z elementami supergiganta, dedykowana zarówno profesjonalistom, jak i amatorom narciarstwa alpejskiego. Slalom zostanie rozstawiony w Kotle Goryczkowym. Planowany jest slalom równoległy na pierwszym odcinku, a następnie tory połączą się w jedną trasę.

nolimit2003

Maksymalna liczba zawodników to 300 osób, zarówno narciarzy, jak i snowboardzistów. oraz zawodników niepełnosprawnych na monoski. Uczestnicy zostaną podzieleni na 15 kategorii. Wśród uczestników znajdą się zawodowcy reprezentujący Polskę na międzynarodowych zawodach FIS, a także między innymi Igor Sikorski – paraolimpijczyk startujący w kategorii monoski, który podczas ostatnich Igrzysk Paraolimpijskich w PyeongChang zdobył 3. miejsce w slalomie gigancie.

Oprócz niepowtarzalnych emocji sportowych, organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców wiele nagród takich jak 4 Mercedesy GLC 4MATIC w trzymiesięcznym użyczeniu dla 4 najlepszych zawodników, całoroczne karnety na Kasprowy Wierch dla zwycięzców wszystkich kategorii, bony na zakup obuwia sportowego za miejsca 2-3 w poszczególnych kategoriach i zestawy prezentowe dla trzech najszybszych teamów. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe gadżety i wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród.

Zmagania uczestników opatrzone komentarzem sportowym będzie można śledzić za pomocą live streaming’u na fanpage’u No Limit Kasprowy na Facebooku. Organizatorzy zastrzegają sobie zmianę terminu na 24 marca, w przypadku załamania warunków pogodowych w sobotę.

 

źródło: PKL

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9584
  • Odsłon artykułów: 26130310
  
  ';