Wykład o wspinaniu i pomoc w jednym

Kategoria: Sporty Górskie / Wspinanie

Klub Wysokogórski Trójmiasto zaprasza na prelekcję „Wspinanie bez bólu, którą poprowadzi Jakub Fidrych z ClimbRehab. - Jakub oprócz tego, że jest fizjoterapeutą, jest też aktywnym wspinaczem. Z całą pewnością przekaże wiele ciekawych i przydatnych informacji z zakresu tematyki dotyczącej urazów i kontuzji jakie mogą nas spotkać podczas uprawiania sportów wspinaczkowych, oraz tego jak ich unikać – zachęcają organizatorzy.

Program spotkania: współczesna fizjoterapia w sporcie; prewencja kontuzji wspinaczkowych; radzenie sobie z kontuzjami.

wspin1303

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 18 marca 2019 r. o godzinie 18:15, w siedzibie Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto, przy ulicy Augustyńskiego 3 Baszta Biała, w Gdańsku.


- Warunkiem udziału w szkoleniu jest wniesienie opłaty w wysokości min. 10 zł, przy wejściu. Od tego spotkania wprowadzamy zwyczaj, że to prelegent decyduje na jaki cel przekażemy zebraną z wejściówek kwotę. Jakub zdecydował, że całość zebranej kwoty przekaże na wsparcie naszej klubowej koleżanki Jowity Nowaczyk, która samotnie wychowuje bliźniaczki chore na porażenie mózgowe  – dodają wspinacze z Wybrzeża.

- O kwocie zebranej z wejściówek poinformujemy na profilu wydarzenia. Serdecznie zapraszamy i prosimy o udostępnianie strony wydarzenia- zachęcają.

Źródła:
- Klub Wysokogórski Trójmiasto
- ClimbRehab
- Facenook

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9203
  • Odsłon artykułów: 25214055
  
  ';