male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Bouldering

Podsumowanie Silesia Bouldering Cup 2017

Silesia Bouldering Cup 2017

Silesia Boulder Cup 2016/17 czyli III Puchar Śląska w Boulderingu to jedna z wielu, spośród lig jak i boulderowych wtorków, czwartków czy piątków, okazja do rywalizacji sportowej na małych formacjach. Cykl ten charakteryzuje się formułą zbliżoną do rywalizacji finałowej na zawodach PZA w Boulderingu, poprzez punktowanie flasze, czy wyczyszczenie zbędnych chwytów z ściany co znacznie umila zabawę. Ponadto SBC wyróżnia się nie tylko rzadszą częstotliwością, ale i różnorodnością formacji gdyż żadna ze ścian liczących się do klasyfikacji generalnej się nie powtarza. Nie ukrywajmy że dla wielu uczestników to tylko konkretniejszy trening czy wspólny wspin z szerszym gronem znajomych. Zobaczcie jak wyglądało to w tym roku…

Czytaj więcej...

Zawody wspinaczkowe "Zielone Górowanie Mocy"

Zielone Górowanie Mocy

Klub Wysokogórski Zielona Góra zaprasza na VIII edycję wspinaczkowych zawodów boulderowych Zielone Górowanie Mocy, która odbędzie się 11 lutego, w sobotę.

Czytaj więcej...

XV Turniej 4. Ścianek (Mistrzostwa Śląska w Boulderingu Dzieci i Młodzieży)

XV Turniej 4. Ścianek (Mistrzostwa Śląska w Boulderingu Dzieci i Młodzieży)

Pierwszego kwietnia ścianka W SKALE - Bunkier w Rudzie Śląskiej stanie się areną zmagań najmłodszych wspinaczy którym to przyjdzie walczyć o pierwsze punkty w XV Turnieju 4 Ścianek. Rywalizacja młodych wspinaczy pozwoli wyłonić najlepszych zawodników śląska w Boulderingu.

Czytaj więcej...

II eliminacje SBC PrimaRoca Bielsko-Biała

Rywalizacja w bunkrze/fot. P. Ćwiąkała

Silesia Boulder Cup 2016/17 czyli III Puchar Śląska w Boulderingu to jedna z wielu, z pośród lig jak i boulderowych wtorków, czwartków czy piątków, okazja do rywalizacji sportowej na małych formacjach.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy VIII Zielonego Górowania Mocy

Zielone Górowanie Mocy

Kobiety:
1. Kasia Makasewicz - Łódź
2. Iza Juszczak - Zielona Góra
3. Gracjana Wąsik - Lubin

Czytaj więcej...

Atomowa Mrówka – relacja

Atomowa Mrówka

W miniony weekend, w niedzielę 18-go grudnia odbyły się ostatnie w tym roku zawody wspinaczkowe dla dzieci. Sezon startów zakończył się na ściance Climbing Spot w Poznaniu na zawodach bulderowych Atomowa Mrówka 2, na który przybyło 87 (z 95 zgłoszonych) małych wspinaczy z całej Polski. Szczególnie duża ekipa przybyła ze Szczecina, z którego zawsze jest daleko na zawody w inne regiony Polski.

Czytaj więcej...

III Puchar Śląska w boulderingu - przedostatnia IV eliminacja!

Plakat

11 lutego na Gliwickiej ściance wspinaczkowej przy ulicy Jasnej 31 zagości po raz kolejny Puchar Śląska w Bouldernigu. Będzie to IV eliminacja (przedostatnia) w tym sezonie panelowym. Zapraszamy do wspólnego wspinu!

Czytaj więcej...

Atomowa Mrówka 2

Atomowa Mrówka 2

Zapraszamy na zawody wspinaczkowe dla dzieci (buldering) na poznański Climbing Spot. Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy postarają się utrzymać formułę „mało czekania – dużo wspinania” – przygotowane będzie do pokonania 20 problemów wspinaczkowych o różnym poziomie trudności.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"