male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 7272
  • Odsłon artykułów: 19688010

Bouldering

Zakopane.12 Zako Boulder Power - Puchar Polski w Boulderingu

Zawody Zako Boulder im. Bogusia Probulskiego

Podczas 13 Spotkań z Filmem Górskim, jako wydarzenie towarzyszące festiwalu, odbędą się 12 zawody boulderowe Zako Boulder Power, stanowiące edycję Pucharu Polski w boulderingu. Arena zmagań to Górna Rówień Krupowa obok miasteczka festiwalowego, gdzie 2 i 3 września (sobota i niedziela) od godziny 10.00 na ścianie wspinaczkowej PZA zostaną rozegrane boulderingowe:

Czytaj więcej...

Zawody wspinaczkowe "Zielone Górowanie Mocy"

Zielone Górowanie Mocy

Klub Wysokogórski Zielona Góra zaprasza na VIII edycję wspinaczkowych zawodów boulderowych Zielone Górowanie Mocy, która odbędzie się 11 lutego, w sobotę.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Silesia Bouldering Cup 2017

Silesia Bouldering Cup 2017

Silesia Boulder Cup 2016/17 czyli III Puchar Śląska w Boulderingu to jedna z wielu, spośród lig jak i boulderowych wtorków, czwartków czy piątków, okazja do rywalizacji sportowej na małych formacjach. Cykl ten charakteryzuje się formułą zbliżoną do rywalizacji finałowej na zawodach PZA w Boulderingu, poprzez punktowanie flasze, czy wyczyszczenie zbędnych chwytów z ściany co znacznie umila zabawę. Ponadto SBC wyróżnia się nie tylko rzadszą częstotliwością, ale i różnorodnością formacji gdyż żadna ze ścian liczących się do klasyfikacji generalnej się nie powtarza. Nie ukrywajmy że dla wielu uczestników to tylko konkretniejszy trening czy wspólny wspin z szerszym gronem znajomych. Zobaczcie jak wyglądało to w tym roku…

Czytaj więcej...

II eliminacje SBC PrimaRoca Bielsko-Biała

Rywalizacja w bunkrze/fot. P. Ćwiąkała

Silesia Boulder Cup 2016/17 czyli III Puchar Śląska w Boulderingu to jedna z wielu, z pośród lig jak i boulderowych wtorków, czwartków czy piątków, okazja do rywalizacji sportowej na małych formacjach.

Czytaj więcej...

XV Turniej 4. Ścianek (Mistrzostwa Śląska w Boulderingu Dzieci i Młodzieży)

XV Turniej 4. Ścianek (Mistrzostwa Śląska w Boulderingu Dzieci i Młodzieży)

Pierwszego kwietnia ścianka W SKALE - Bunkier w Rudzie Śląskiej stanie się areną zmagań najmłodszych wspinaczy którym to przyjdzie walczyć o pierwsze punkty w XV Turnieju 4 Ścianek. Rywalizacja młodych wspinaczy pozwoli wyłonić najlepszych zawodników śląska w Boulderingu.

Czytaj więcej...

Atomowa Mrówka – relacja

Atomowa Mrówka

W miniony weekend, w niedzielę 18-go grudnia odbyły się ostatnie w tym roku zawody wspinaczkowe dla dzieci. Sezon startów zakończył się na ściance Climbing Spot w Poznaniu na zawodach bulderowych Atomowa Mrówka 2, na który przybyło 87 (z 95 zgłoszonych) małych wspinaczy z całej Polski. Szczególnie duża ekipa przybyła ze Szczecina, z którego zawsze jest daleko na zawody w inne regiony Polski.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy VIII Zielonego Górowania Mocy

Zielone Górowanie Mocy

Kobiety:
1. Kasia Makasewicz - Łódź
2. Iza Juszczak - Zielona Góra
3. Gracjana Wąsik - Lubin

Czytaj więcej...

Atomowa Mrówka 2

Atomowa Mrówka 2

Zapraszamy na zawody wspinaczkowe dla dzieci (buldering) na poznański Climbing Spot. Podobnie jak w zeszłym roku organizatorzy postarają się utrzymać formułę „mało czekania – dużo wspinania” – przygotowane będzie do pokonania 20 problemów wspinaczkowych o różnym poziomie trudności.

Czytaj więcej...

III Puchar Śląska w boulderingu - przedostatnia IV eliminacja!

Plakat

11 lutego na Gliwickiej ściance wspinaczkowej przy ulicy Jasnej 31 zagości po raz kolejny Puchar Śląska w Bouldernigu. Będzie to IV eliminacja (przedostatnia) w tym sezonie panelowym. Zapraszamy do wspólnego wspinu!

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"


';