Strefa Outdoor

Przegląd najciekawszych jesienno - zimowych propozycji od Marmota

Przegląd najciekawszych jesienno - zimowych propozycji od Marmota.

Wraz z nadejściem jesieni na sklepowe półki zawitała najnowsza kolekcja Marmota. Jeden z największych producentów odzieży i sprzętu turystycznego po raz kolejny udowadnia nią swoją znaczącą pozycję względem konkurencyjnych marek. Najlepszą sprzedaż - niejako już tradycyjnie - notują najbardziej rozpoznawalne modele kurtek i spodni membranowych z serii PreCip ® i Minimalist. W ofercie znajdziemy jednak również szeroki przekrój kurtek ocieplanych, bazujących na puchu naturalnym, jak i syntetycznych ocieplinach. Tradycyjnie nie brakuje bielizny termicznej, jak i dodatków akcesoryjnych, takich jak czapki i rękawice.

Czytaj więcej...

Kurtki zimowe

Zdjęcie z bazy zdjęć  PG, Cho Oyu

Chociaż zimy jeszcze nie widać, jednak temperatury (szczególnie wieczorem i wysoko w górach) spadają poniżej 0 stopni. Jeśli dodamy do tego np. nocny biwak w skale lub długie stanie w bezruchu na stanowisku asekurując partnera, może nam być naprawdę zimno. I tu właśnie pojawia się kurtka zimowa. Co prawda nie uchroni ona nas jakoś znacznie przed wiatrem, ani deszczem, ale zapewni ochronę przed zimnem.

Czytaj więcej...

Zmiany w Rocklandzie - przejęcie Rock Castle, nowy wizerunek i ofensywa produktowa w 2019

Zmiany w Rocklandzie - przejęcie Rock Castle, nowy wizerunek i ofensywa produktowa w 2019

Wraz z premierą sezonu jesień & zima 2018 firma Raven, odpowiedzialna za krajową dystrybucję takich brandów jak Aku, Marmot czy Hoka One One zapowiedziała zmiany w autorskiej marce Rockland. O ile niezmienna pozostaje koncepcja, że Rockland będzie oferował produkty kampingowo - turystyczne, o tyle mocno zmieni się ich charakter, docelowa grupa, do której będą adresowane, wreszcie sama kolekcja.

Czytaj więcej...

Górska kamizelka

zdjęcie z bazy zdjęć PG, Alpy Francuskie, fot. Marek Weres

Są takie dni i warunki, że założenie kurtki wydaje się być zdecydowane zbędne. Z drugiej strony zaś wieje no. Na tyle mocno, że nasze organy wewnętrzne, cały tułów zresztą dodatkowej warstwy i ochrony wymagają. I właśnie tu pojawia się górska kamizelka. Jest zaporą przeciwwiatrową, ogrzewa, a jednocześnie świetnie odprowadza nadmiar ciepła przez ręce.

Czytaj więcej...

Odpocznij od miejskiego zgiełku – spędź weekend aktywnie!

Merrell

Masz dosyć ciągłego życia w biegu? Zerwij z przygnębiającą rutyną i wyrusz w niezapomnianą przygodę! W końcu przepiękne kolaże jesiennych barw zachęcają do weekendowych wojaży. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i sprawdź, które zakątki Polski są o tej porze roku szczególnie malownicze.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

logo biale_proste2

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 8528
  • Odsłon artykułów: 24033045

';