Strefa Outdoor

Kielce Bike-Expo 2018

Kielce Bike-Expo 2018

Od 13 do 15 września w stolicy Gór Świętokrzyskich odbywają się KIELCE BIKE-EXPO na terenie Targów Kielce. Są to największe targi rowerowe w kraju. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 9000 odwiedzających z 30 krajów oraz 247 firmy prezentujące swoje produkty na 11 metrach kwadratowych. Na wydarzeniu jest możliwość osobiście przetestować sprzęt, między innymi nowości, które dopiero trafią do sprzedaży. BIKE-EXPO to również doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych.

Czytaj więcej...

Nowa kolekcja butów Merrell na sezon jesień – zima 2018/2019

Nowa kolekcja butów Merrell na sezon jesień – zima 2018/2019

Coraz niższe temperatury, nasilone opady oraz niestabilne, śliskie podłoże – nie da się ukryć, że w sezonie jesienno - zimowym nasze stopy potrzebują szczególnej ochrony. Czy istnieją buty, które będą jednocześnie funkcjonalne, wygodne i dobrze prezentujące się na nodze? Oto najnowsze propozycje marki Merrell, eksperta w dziedzinie rozwiązań dla najbardziej wymagających miłośników outdooru.

Czytaj więcej...

WildClimb

WildClimb

Po wielu latach badań, przeróżnych testów i zdoświadczeń, wyborze najlepszych materiałów oraz technologii, a co najważniejsze – ogromnej pasji do wspinania, która jest niewidocznym elementem składowym każdego modelu, firma WildClimb opracowała nowoczesne, różnego typu i zastosowania buty wspinaczkowe.

Czytaj więcej...

Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Wyznacz trasę kolejnej przygody z nowymi urządzeniami Garmin GPSMAP 66s i 66st

Garmin® odświeża popularną serię urządzeń GPSMAP® wprowadzając większy wyświetlacz, obsługę systemu Galileo oraz mocniejszą działającą baterię.

Czytaj więcej...

Pół kalosz, pół sneaker. Jessie - kanadyjski patent na deszczową pogodę i przykład proekologicznej myśli produkcyjnej

Kamika

Wraz z premierą sezonu wiosna & lato’ 2018 w kolekcji Kamika pojawiło się kilka nowych modeli obuwia przeciwdeszczowego. Niepozornie wyglądające kalosze idealnie wpasowują się w filozofię rozwoju marki, łączącej 120-letnią tradycją ręcznego wyrobu obuwia ze stosowaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii w przemyśle obuwniczym.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

logo biale_proste2

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 8364
  • Odsłon artykułów: 23577809

';