male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Strefa Outdoor

Woda to nie przeszkoda? Zalane gadżety można odratować

Ochrona przed wodą

Zawartość szklanki wylądowała na smartfonie, GPS nie zniósł ulewy, a latarka zanurkowała w strumieniu. Wakacje sprzyjają takim wypadkom. Podpowiadamy, jak ratować zalaną elektronikę. Okazuje się, że kontakt z wodą, to nie wyrok dla elektro gadżetów. Trzeba tylko wiedzieć, co robić, a czego nie robić, kiedy już dojdzie do przykrego zdarzenia.

Czytaj więcej...

To nie są zwykłe T-shirty – koszulki Regatty na lato

T shirty

Tradycyjny bawełniany T-shirt czy techniczna koszulka błyskawicznie odprowadzająca wilgoć od ciała? Wybór odpowiedniej bielizny na lato wydaje się oczywisty. W specjalistycznych kolekcjach firm outdoorowych znajdziemy wiele modeli wykonanych z szybkoschnących i oddychających tkanin. Również Regatta przygotowała propozycje na lato, dzięki którym upał nie będzie straszny.

Czytaj więcej...

Zanim wyruszysz na szlak, przeczytaj wskazówki!

Regatta Radzi

Lato to tradycyjnie czas wyjazdów, urlopów i organizowania wycieczek. Sporo osób wybiera góry jako cel rodzinnych wypadów czy wędrówek w gronie przyjaciół. Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów, z których większość to miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu, Regatta przygotowała graficzny poradnik bezpiecznego poruszania się po szlakach. W formie plakatu zobaczymy go w 160 schroniskach górskich PTTK oraz większych oddziałach miejskich.

Czytaj więcej...

II Ranking Sklepów Outdoorowych

II Ranking sklepów outdoorowych

Na rynku mamy sporo sklepów outdoorowych, a lwia część, jeśli nie wszystkie, poza możliwością zakupów w stacjonarnej siedzibie, oferują klientowi sklepy online (z oczywistych względów pominęliśmy w teście sklepy tylko z ofertą online). W dzisiejszych czasach zapewne większość z nas nie wyobraża sobie już kupowania bez takiej opcji. W założeniu wygodnie, szybko i często taniej, bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej...

VIRB® 360: doświadcz przestrzeni dzięki kamerze 360° 5.7K od Garmin®

VIRB 360

W sprzedaży dostępna jest już nowa, wszechstronna kamera VIRB 360. Jest to kompaktowe, wzmocnione urządzenie rejestrujące w pełni sferyczne nagrania 360°. Wodoodporna1 kamera VIRB 360 w łatwy sposób pozwala rejestrować wysokiej jakości nagrania (do 5.7K i 30 klatek/s), a cztery wbudowane mikrofony sprawiają, że dźwięk jest równie przestrzenny, co obraz. Niezależnie czy płyniesz kajakiem przez rwącą, górską rzekę, czy przemierzasz bezdroża na rowerze górskim – dzięki sferycznej stabilizacji 4K2 VIRB 360 sprawia, że każde nagranie jest płynne i pozbawione wstrząsów.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"