male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Nowości

Kamik deszczową porą

kamik

Jak mówi stare polskie przysłowie: kwiecień plecień bo poprzeplata, trochę zimy, trochę lata i rzeczywiście tak jest. Jednego dnia temperatura wskazuje ponad 20 stopni na plusie, drugiego budzimy się rano i pada śnieg, a cały kolejny dzień pada deszcz. W takich warunkach bardzo łatwo o chorobę, dlatego ważne jest, by odpowiednio przygotować na nią swoje pociechy.

Czytaj więcej...

Outdoorowa kolekcja Helly Hansen przywraca do życia nordycką mitologię. Odin 9 world jacket

Helly Hansen  Odin 9 WorldsJacket

OSLO, Norwegia - Od 1877 roku Helly Hansen dba o ochronę entuzjastów przygód na lądzie i morzu w Norwegii i poza nią. Dobre jakościowo ubrania zaprojektowane są w taki sposób, by chronić nas podczas naszych wypraw na łono natury i pozwolić na czerpanie z tego radości, niezależnie od warunków pogodowych. Norwegowie uprawiają najwięcej sportów outdoorowych na świecie a Helly Hansen dba o nich od ponad 140 lat.

Czytaj więcej...

Mniej znaczy więcej - nowości marki Hanwag w kolekcji Trek Light

Mniej znaczy więcej - nowości marki Hanwag w kolekcji Trek Light

Jest czwartek wieczór. Tylko jeden dzień dzieli Cię od weekendowego wypadu z przyjaciółmi w góry. Trasa już zaplanowana, noclegi w schroniskach zarezerwowane. Wyjeżdżacie jutro od razu po pracy. Już nie możesz doczekać się momentu, gdy wyjedziesz z miasta. Teraz pakujesz plecak i sprawdzasz, czy masz cały potrzebny sprzęt.

Czytaj więcej...

Bieganie niejedno ma imię – przegląd butów biegowych Merrell na wiosnę i lato 2017

merrell

Bieganie to obecnie jedna z najpopularniejszych form aktywności sportowej. Pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu, pokonywać swoje bariery i wyznaczać nowe cele. Miłośników tego sportu można podzielić na tych, którzy preferują obuwie minimalistyczne oraz tych, którzy od butów biegowych wymagają większej ochrony i amortyzacji. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom biegaczy, w nowej kolekcji marki Merrell znalazły się propozycje, spośród których każdy fan tego sportu znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Powstał Bergans Team!

Bergans Team

Marka Bergans of Norway doczekała się w Polsce swojej reprezentacji. To #BergansTeam, w skład którego wchodzą takie osobistości jak Ryszard Pawłowski (himalaizm), Andrzej Marcisz (taternictwo, wspinaczka), Paulina Janczar (narciarstwo zjazdowe), Maja Rudka (wspinaczka) OliwiaSięWspina (turystyka górska).

Czytaj więcej...

Na każdą pogodę i przygodę - Regatta dla dzieci na wiosnę/lato 2017

regatta

Dziecięca kolekcja marki Regatta na ten sezon to kilkadziesiąt nowych produktów zarówno na wycieczki i różne aktywności jak i do codziennego użytku. Tegoroczne kolekcje dla dzieciaków są jeszcze bardziej niż kiedyś pełne kolorów i idealnie nadążają za trendami.

Czytaj więcej...

Być jak mama

Kamik

Córki często chcą być jak mamy. Podkradają im ulubioną szminkę, obwieszają się ich biżuterią albo paradują w wyjętych z szafy rodziców ubraniach. Czy może być zatem coś lepszego niż buty, które wyglądają tak samo dobrze jak te, które nosi mama?

Czytaj więcej...

Suunto Spartan Sport Wrist HR z optycznym pomiarem tętna

Sport Wrist HR Blue rear front

Zegarek Suunto Spartan Sport Wrist HR łączy wygodny optyczny pomiar tętna z wytrzymałą budową. Wprowadzenie zegarka z pomiarem tętna z nadgarstka na rynek zbiega się z opublikowaniem aktualizacji oprogramowania obejmującej trening interwałowy i nawigację według wysokości.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"