male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Nowości

Suunto Spartan Sport Wrist HR z optycznym pomiarem tętna

Sport Wrist HR Blue rear front

Zegarek Suunto Spartan Sport Wrist HR łączy wygodny optyczny pomiar tętna z wytrzymałą budową. Wprowadzenie zegarka z pomiarem tętna z nadgarstka na rynek zbiega się z opublikowaniem aktualizacji oprogramowania obejmującej trening interwałowy i nawigację według wysokości.

Czytaj więcej...

Bergans of Norway z pierwszym markowym stoiskiem w Polsce

bergans

Sklep Górski w Czeladzi zaprasza Was do pierwszego w Polsce wyodrębnionego pomieszczenia przeznaczonego do prezentacji najnowszych kolekcji marki Bergans of Norway. Teraz produkty z oferty Bergans można w jednym miejscu znaleźć, obejrzeć, dotknąć, przymierzyć, zakochać się i zakupić. Połączenie motywów drewnianych i niebieskiego koloru pomieszczenia nadaje całości nieco norweskiego charakteru. A kolorystyka wystawionych produktów idealnie komponuję się z otoczeniem.

Czytaj więcej...

KAMIK: Przez wiosnę suchą stopą

kamik

Miejskie parki powoli budzą się z zimowego snu. Rowery, rolki, deskorolki i hulajnogi rozpoczynają nowy sezon ze swoimi właścicielami. Czas zadbać o komfort całej rodziny, aby w pełni cieszyć się wspólną zabawą poza domem bez względu na pogodę.

Czytaj więcej...

Nowa era dopasowania Gogle Salomon XT ONE

Nowa era dopasowania Gogle Salomon XT ONE

Gdy Salomon wprowadzał na rynek gogle swojej produkcji, skupiono się przede wszystkim na tworzeniu ulepszeń technicznych, które uczyniłyby jazdę na nartach jeszcze przyjemniejszą. Podczas gdy pierwsze gogle zapewniły poszerzenie pola widzenia i mniejsze parowanie, nowe XT ONE dają początek nowej erze pod względem dopasowania.

Czytaj więcej...

The North Face Apex Flex GTX

apex

The North Face Apex Flex GTX łączy najlepsze parametry ochronne kurtek technicznych z komfortem kojarzonym dotychczas jedynie z miękkimi bawełnianymi bluzami. To pierwszy tego typu produkt na rynku, który nie daje się zamknąć w ramach, wyznaczanych przez tradycyjne kategorie odzieży przeznaczonej dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

Nowi ambasadorzy marki - odświeżony Dare 2b Team

Iwona Januszyk

Niemal od początku wprowadzenia na rynek produktów marki Dare 2b współpracuje ona z gronem testerów i ambasadorów. Są nimi sportowcy, będący specjalistami w swojej dziedzinie. Również w Polsce funkcjonuje Dare 2b Team, do którego z początkiem nowego roku dołączyli kolejni członkowie. Z przyjemnością ich przedstawiamy!

Czytaj więcej...

Gdziekolwiek będziesz tego lata, bądź tam z marką Regatta - nowości 2017

Gdziekolwiek będziesz tego lata, bądź tam z marką Regatta - nowości 2017

Kontynuując pełen sukcesów rok 2016, w którym Regatta wygrała Trip Advisors Travellers Choice Award, marka prezentuje nowe kolekcje wiosna/lato 2017. Czego można się spodziewać? Zupełnie odnowione kolekcje Outdoor Active i Outdoor Lifestyle oraz odświeżona linia butów i plecaków. Także oferta namiotów i sprzętu kempingowego wzbogaciła się o nowe produkty - jak zwykle stylowe, najwyższej jakości i w dobrych cenach.

Czytaj więcej...

ISPO MONACHIUM 2017 – raport Portalu Górskiego

ISPO MONACHIUM 2017 – raport Portalu Górskiego

Czy łatwo wyobrazić sobie powierzchnię 180 000 metrów kwadratowych zapełnionych, które skupiają 2732 stoiska wystawowe? A na każdym z tych stoisk setki produktów, które mienią się wszystkimi kolorami tęczy? Wszystko to podzielone logicznie na kategorie w 16 zintegrowanych ze sobą potężnych halach. To właśnie ISPO Monachium, największe targi outdoorowe na świecie, które w tym roku odbywały się w dniach 05-08 lutego. Do kompleksu Messe München przybyła rekordowa liczba wystawców oraz goście z całego świata. Wśród odwiedzających targi (a było ich około 85 000) nie zabrakło również osobistości ze świata sportu, jak Bode Miller, Martin Fourcade, Robby Naish, czy Hermann Maier.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"