Testy sprzętu

Plecak Thule Upslope - nim zaczniemy test

Plecak Thule Upslope

Markę Thule kojarzymy zapewne z produkcją bagażników dachowych do samochodów. I słusznie, ponieważ jeszcze jakiś czas temu właśnie tego typu asortyment firmy był w Polsce najbardziej znany. Te czasy odeszły już w niepamięć, a Thule co rusz, zaskakuje nas nowymi, ciekawymi projektami.

Czytaj więcej...

Recenzja butów damskich Kayland Gravity W'S

Kayland Gravity W'S

Jakże dużym zaskoczeniem była dla mnie informacja o wygranej w konkursie na facebooku. Zwykle omijam te różne konkursy, ale tym razem było inaczej – i oto recenzuję ostatnio wygrane buty, które dotarły do mnie pocztą w drugiej połowie lipca.

Czytaj więcej...

Rusza Ocun Testing Tour 2018

Rusza Ocun Testing Tour 2018

Ocun Testing Tour to impreza, która ma już wyrobioną renomę. Obecna edycja największego w naszym kraju testu butów wspinaczkowych rozpozczyna się 11 stycznia od eventu organizowanego w krakowskim Avatarze i potrwa do 15 lutego, kiedy to cykl zamknie spotkanie w bielskim centrum Primaroca. W tym roku jedną z atrakcji będzie konkurs, w którym wygrać można buty wspinaczkowe. Szczegóły dostępne podczas eventu na ściankach.

Czytaj więcej...

Thule Capstone - Plecak na miarę każdej wyprawy

Thule Capstone

Dzięki uprzejmości firmy Thule otrzymałem możliwość przetestowania specjalnie dla czytelników Portalu Górskiego, plecaka trekkingowego z nowej serii Capstone. Wędrowałem z modelem 50 L. Zapraszam do przeczytania mojej opinii na temat tego produktu.

Czytaj więcej...

Test plecaka turystycznego Forclaz 40 AIR + QUECHUA

Plecak turystyczny Forclaz 40 AIR + męski QUECHUA

Firma Decathlon Polska zaprosiła mnie do przetestowania jednego z flagowych plecaków Quechua - Forclaz 40 AIR +. Zgodziłam się z przyjemnością. Tegoroczne lato oraz moje własne obowiązki nie sprzyjały wędrówkom z plecakiem, a mi zależało na sprawdzeniu go w różnym terenie i warunkach, stąd dałam sobie okres trzech miesięcy na użytkowanie, nim napisałam poniższą recenzję. A dla jej pełnej wiarygodności, do testu zaprosiłam męża. Oczywiście by być w 100% pewną tego o czym piszę, ja też go użytkowałam.

Czytaj więcej...

Pierwsze testy nowych butów biegowych Dare 2b – Altare i Raptare

dare2b

Wśród kolekcji marki Dare 2b znajdziemy wiele propozycji odzieży treningowej dla sportowców różnych dyscyplin. Dla biegaczy przeznaczone są koszulki, bluzy, wiatrówki, getry. W sezonie wiosenno-letnim nową propozycją są buty Raptare i Altare, osobno w wersji dla kobiet i mężczyzn.

Czytaj więcej...

Recenzja butów Kayland Gravity GTX

Kayland Gravity GTX

Dzisiaj będzie o kilku pierwszych razach. Jest to pierwsza recenzja sprzętu jaką piszę o moich pierwszych butach podejściowych marki, o której istnieniu nie miałem zielonego pojęcia. Trafiły one do mnie szczęśliwie dzięki wygranej w konkursie na fanpage-u Sklepu Górskiego na FB.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto brać udział w naszych konkursach

Kayland Trotter GTX

Witajcie Włóczykije. Do konkursów internetowych, w tym i na FB podchodzę z dystansem, ale próbuję szczególnie jeśli konkursy organizuje fajna marka czy ekipa. Tak było tym razem, promocja marki organizowana przez Sklep Górski dla Kayland Poland. To jest naprawdę niesamowite uczucie jeśli wyczytujesz swoje nazwisko w liście konkursowych zwycięzców. Tak było tym razem, udało mi się wygrać buty Kayland Trotter GTX. Szybkie ustalenie szczegółów i odbiór nagrody. Fajnie, że mogłem nawet wybrać kolor. Padło na niebieskie, bo bardzo lubię ten kolor.

Czytaj więcej...

Ryszard Pawłowski przetestował Kayland Gravity w górach Kaukazu

Kayland Gravity

Wiele wskazuje na to, że Włosi wyprodukowali buty, które w swojej kategorii mogą aspirować na produkt roku. Kayland Gravity GTX sprzedaje się na Polskim rynku jak świeże bułki. Sklep Górski otrzymuje sporo pozytywnych informacji na temat jakości buta od jego nabywców.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 7605
  • Odsłon artykułów: 21001876

';