Twój Sklep Górski

 

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Statystyki

  • Artykułów: 6513
  • Odsłon artykułów: 17095737

Testy sprzętu

Dowód na to, że warto dbać o klienta …i recenzja butów marki Kayland

kayland

Nieczęsto zdarza się tak szczegółowa recenzja butów, ale gdyby większa ilość klientów tak skrupulatnie podchodziła do relacjonowania przygód z zakupami w sklepach outdoorowych, to zapewne wiele z nich musiałoby mocno podnieść swoje standardy obsługi klienta. Tutaj mamy przykład jak powinna wyglądać współpraca klienta z pracownikami takiego sklepu, a nawet z dystrybutorem marki zakupionego sprzętu. Zachęcamy do przeczytania opowieści o butach marki Kayland! Całość poniżej:

Czytaj więcej...

Narty Salomon X Race SW - innowacyjna uniwersalność

Salomon X Race SW

Technologia X Race została stworzona z myślą o narciarzach, którzy stale poszukują adrenaliny, prędkości i precyzji. Jest owocem współpracy inżynierów, projektantów i narciarskich profesjonalistów. Cechuje ją wysokiej klasy wykonanie, zapewniające doskonałą zabawę w połączeniu z wydajnością!

Czytaj więcej...

Minimalny wysiłek, maksymalna moc - narty Salomon X MAX 12

Salomon X Max 12

Marka Salomon nie ustaje w ciągłych staraniach o to, aby dostarczać swoim konsumentom wspaniałych wrażeń z jazdy. Kolejnym owocem tych starań są narty X MAX 12 – esencja szybkiej i agresywnej jazdy, przy mniejszym wkładzie wysiłku.

Czytaj więcej...

VARTA Indestructible Powerpack 2000 – test produktu

VARTA Indestructible Powerpack 2000 – test produktu

Czy można takie urządzenie jak bank energii sklasyfikować gdzieś w dziedzinie sprzętu outdoorowego? Wydaje się, że to zegarek, czołówka, czy detektor lawinowy są podstawowymi przedstawicielami sprzętu elektronicznego w tej płaszczyźnie.

Czytaj więcej...

ATOMIC REDSTER XT - narty na trasę z zawodniczym zacięciem

atomic redster

Mimo, że na świecie pojawia się coraz więcej odmian narciarstwa, większość pasjonatów tego sportu wciąż pozostaje przy jeździe po trasie. Grupa ta stale szuka sprzętu, który sprawi, że ich narciarskie przeżycia będą przyjemniejsze i jeszcze bardziej ekscytujące. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi model nart Atomic Redster XT.

Czytaj więcej...

Test kijów trekkingowych Vipole Challenge Eva AS

Test kijów trekkingowych Vipole Challenge Eva AS

Kije trekkingowe są nieodłącznymi towarzyszami niemal każdej poważniejszej wędrówki, której się podejmuję. O niepodważalnych zaletach stosowania kijków możecie przeczytać chociażby na łamach Portalu Górskiego, ale wystarczy zacząć z kijami po prostu wędrować, by przekonać się jak bardzo są pożyteczne.

Czytaj więcej...

Narty ATOMIC VANTAGE X - superlekkie z dużą mocą

atomic vantage x

Zeszłoroczna, odnowiona seria nart Atomic Vantage oczarowała rynek połączeniem lekkości i stabilności, cechami niezbędnymi dla modeli all-mountain. Wyrazem tego były liczne nagrody przyznane tym nartom w zeszłym roku. Kontynuacją sukcesu jest najnowszy model, Vantage X Extra Light. Narty te są do 20% lżejsze, co stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla licznej grupy narciarzy preferujących jazdę po trasach. Jest też znakomitym następcą bestsellerowej serii Nomad i Affinity.

Czytaj więcej...

Polski team Dare 2b testuje odzież sportową brytyjskiej marki

Paweł Krawczyk

Marka Dare 2b tworzy odzież o dopracowanym kroju, materiałach o wysokich parametrach technicznych i odważnym, nowoczesnym wzornictwie dla wszystkich, którzy chcą być aktywni o każdej porze roku. Wywodzi się z Anglii, a jej początki sięgają 2000 roku.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"