Softshell marki Crivit Outdoor - wyniki testu

Kategoria: Strefa Outdoor / Testy sprzętu

Przez ostatni miesiąc testowaliśmy damską kurtkę Softshell marki Crivit Outdoor. Produkt ten był intensywnie eksploatowany w dni wietrzne i deszczowe, a więc podczas warunków do jakich został stworzony.

Istotnym atutem kurtki jest zapewnienie maksymalnego komfortu podczas noszenia i poruszania się, nie ograniczając ruchów. Lekka waga nie męczy osoby noszącej. Krój idealnie dopasowany, żadnych zbytecznych gadżetów i udziwnień.
Softshell marki Crivit Outdoor- wyniki testu
Kurtka spełnia zadanie narzucone przez producenta, tzn. chroni przed niedogodnościami atmosferycznymi. Dzięki 3 warstwowemu systemie Softshell w dość dużym stopniu chroni przed utratą ciepła w jesienne dni, jednakże dla zmarzluchów polecamy także używanie kurtki jako kolejnej warstwy. Mimo polaru pod kurtką, ruchy nadal nie zostają skrępowane.Softshell marki Crivit Outdoor- wyniki testu

Nasz Softshell skutecznie chroni przed wiatrem, posiada ściągacz wewnątrz, u dołu kurtki co zapewnia odpowiednie dopasowanie oraz zatrzymanie zimnego powietrza. Przy podniesieniu ramion do góry tył kurtki zapewnia dostateczną osłonę nerek. Dodatkową osłonę od wiatru zapewnia podwyższony kołnierz oraz ściągacz na nadgarstkach, regulowany rzepami.
Softshell marki Crivit Outdoor- wyniki testu
Producent zapewnia iż dzięki cienkiej, krystalicznej strukturze Finish® Eco tkanina jest chroniona przed wodą i zabrudzeniami, co daje wyniki w rzeczywistości. Kurtka idealnie sprawdza się w warunkach lekkiego deszczu, nie przemaka. Doskonale zachowuje się także po wypraniu w pralce, oczywiście wg zaleceń na metce.

Jedynym mankamentem naszego Softshellu jest kaptur. Testowany model jest przeznaczony dla kobiet, jednakże jeżeli któraś z Pań nosi spięte włosy w kucyk lub kok, to niestety ale kaptur wydaje się mało pojemny.

Kurtka przeznaczona jest dla osób niewymagających, poszukujących towaru o dobrej jakości połączonego z przystępną ceną. Produkt jest godny polecenia !

Zalety:

- niska cena

- dopasowanie kurtki do ciała

- dyskretne żółte elementy zapewniają widoczność w gorszych warunkach,

- dobra izolacja przed wiatrem i deszczem

- elastyczny ściągacz przy rękawach dodatkowo zatrzymuje ciepło

 
Wady:

- mały kaptur

- przy większych opadach tkanina może wymagać dodatkowej ochrony

 
Poniżej kolejny raz przypominamy o technicznych parametrach zapewnionych przez producenta:

-skutecznie ochroni przed wiatrem, chłodem i wilgocią,
-posiada 3-warstwowy system Softshell, który utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała i nie wchłania wody,
-cienka, krystaliczna struktura Bionic Finish® Eco chroni tkaninę przed wodą i zabrudzeniami,
-regulowane mankiety na rzep oraz elastyczne wzmocnienia na łokciach
Kurtki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, z kapturem lub wysokim kołnierzem. Dostępne rozmiary to: dla Pań S do L, dla Panów M do XL, a dla najmłodszych kurtki Softshell występują w rozmiarze 110-152.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9583
  • Odsłon artykułów: 26123447
  
  ';