Każdy może pomóc w rozbudowie bazy schronisk

Kategoria: Nowości / Turystyka górska

Drodzy Czytelnicy. We współpracy z PTTK wracamy do pracy nad naszym wyjątkowym projektem. Baza jest podstroną Portalu, dzięki której możecie na co dzień znaleźć odpowiednią dla Was ściankę wspinaczkową, boulderownię, szkołę wspinaczkową, klub wysokogórski, sklep outdoorowy, czy park linowy.

Poszerzamy bazę schronisk

Od teraz do bazy będziemy sukcesywnie dodawać schroniska PTTK, a każdy z Was może nam w tym pomóc. Rejestrując się na Portalu, będziecie mieli możliwość, by z innymi użytkownikami podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania poszczególnych obiektów. Każdy z Was będzie mógł również zwrócić nam uwagę na ewentualne błędne dane, gdyż takie z całą pewnością mogą się pojawić.

Poza komentarzami, będziecie również mieli możliwość oceniania poszczególnych obiektów, co stworzy swego rodzaju nieoficjalny ranking schronisk. W efekcie gospodarze obiektów otrzymają od Czytelników Portalu cenne informacje, które będą mogli wykorzystać we wprowadzaniu udogodnień dla poszczególnych schronisk. Zapraszamy Was do wspólnych działań. Z pewnością przyniesie to korzyści dla wszystkich stron.

Red.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 8683
  • Odsłon artykułów: 24403697
  
  ';