Bezpieczna Zima z GOPR

Kategoria: Turystyka górska / Bezpieczeństwo

"Bezpieczna Zima z GOPR" już po raz 6 odwiedzi najpopularniejsze narciarskie kurorty w Polsce. Partnerami/Sponsorami akcji są Plus, Cyfrowy Polsat oraz PZU. Akcja ma na celu popularyzację zasad bezpieczeństwa wśród narciarzy i snowboardzistów na stokach oraz zwiększenie świadomości zagrożeń czyhających na turystów, a także naukę zasad bezpieczeństwa w górach.

Weź udział w akcji "Bezpieczna Zima z GOPR 2017", podczas której uśmiech, radość i zabawa, a przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO będą nieodłącznymi elementami organizowanych wydarzeń.

Podczas imprez nie zabraknie pokazów ratowniczych, nauki udzielania pierwszej pomocy oraz nauki jak bezpiecznie wypoczywać. Nie zabraknie też dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji, konkursów z nagrodami i gorącej czekolady!

W strefach Sponsorów czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i dorosłych.

Chętni mogą wziąć udział w zawodach narciarskich, skorzystać z wiedzy i pomocy instruktorów w szkółkach dla początkujących, skorzystać z symulatora jazdy na nartach oraz uczestniczyć w zabawach na śniegu i atrakcji przygotowanych w strefach sponsorów.

Odwiedź nas:

Mapa akcji


Zobacz nas na Polsat News

Nie możesz nas odwiedzić, ale zawsze możesz nas zobaczyć, ponieważ stacja Polsat News, w każdą sobotę i niedzielę, będzie z wyżej wymienionych miejsc nadawać na żywo pasmo poranne "Nowy Dzień z Polsat News".

Poranki poprowadzi zespół redakcyjny Polsat News w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Mariusz Abramowicz, Michał Giersz oraz Marek Horczyczak. Prowadzący pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia.

Idziesz w góry? Pobierz darmową aplikację Ratunek.
Aplikacja Ratunek połączy Cię z ratownikiem górskim i wyśle im Twoją lokalizację.
Więcej informacji na: www.ratunek.eu
Numer ratunkowy w górach - 601 100 300

Rozkład jazdy miasteczka:

Rozkład

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 8036
  • Odsłon artykułów: 22642228
  
  ';