Edukacja przed wyprawą - Bezpieczny Powrót z nowym partnerem

Kategoria: Bezpieczeństwo / Ubezpieczenie

Nowym partnerem Bezpiecznego Powrotu została ekipa Formy na Szczyt - trio specjalistów od przygotowania chętnych na zdobycie gór. Dietetyczka Marta Naczyk, trener Karol Hennig i lekarz Robert Szymczak pod swoją opieką mają m.in. uczestników Zimowej Narodowej Wyprawy na K2. Razem z Bezpiecznym Powrotem będą szkolić i edukować pasjonatów gór.

W przygotowaniu są bezpłatne webinary i dodatkowe materiały poświęcone m.in. odżywianiu w górach, treningu wysokogórskiego i pierwszej pomocy podczas wypraw. Już teraz pierwsze wskazówki na temat można znaleźć na profilu facebookowym Bezpiecznego Powrotu.

W ramach akcji #przedwyprawą Bezpieczny Powrót przygotował dla ubezpieczonych dodatkowy bonus - każda osoba posiadająca aktywną polisę otrzymuje 50 zł do wykorzystania na wszystkie usługi Formy na Szczyt.

Bezpieczny Powrót to polisa górska rekomendowana przez Polski Związek Alpinizmu. Roczne ubezpieczenie obejmuje wszystkie wyjazdy zagraniczne. Więcej na temat Bezpiecznego Powrotu można przeczytać w naszej zakładce o ubezpieczeniu.

Infografika

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9351
  • Odsłon artykułów: 25535665
  
  ';