KZKG RP

KZKG RP - współpraca partnerska z blogerami

KZKG RP - współpraca partnerska z blogerami

Właściwie od samego początku działalność klubu opiera się na współpracy z innymi podmiotami górskimi. Poważnym wsparciem jest współpraca z blogerami czy grupami górskimi na facebook. Do takich najbardziej wybijających się we współpracy należy Grupa Ludzie Gór oraz blogi Pod Szczytem i W cieniu Gór. Nie muszę chyba wspominać, że taka partnerska nić porozumienia łączy mnie z Portalem Górskim.

Czytaj więcej...

KZKG RP – Media o Klubie – Artykuły w Magazynie NPM

Magazyn N.P.M.

Poza zainteresowaniem sprawami klubowymi jakie wykazuje Magazyn Turystyczno – Krajoznawczy Poznaj Swój Kraj PSK także Magazyn Górski Nad Poziomem Morza poświęcił trochę uwagi na przekazanie swoim czytelnikom informacji o klubie KZKG RP.

Czytaj więcej...

Korona Beskidu Niskiego klubu KZKG RP

Odznaka popularna

Beskid Niski - Jeden z najmniej poznanych i zadeptanych Beskidów w Polsce. Jest uroczy, niejednokrotnie wymagający i dziki.  W zamian daje ciszę, spokój wędrowania i prawdziwą możliwą możliwość obcowania z naturą. Ten Beskid daje już urodzaj zdobywania koron. Mamy Koronę Beskidu Niskiego PTTK oraz odznakę Zdobywca Korony Niskiego klubu KZKG RP.

Czytaj więcej...

Korona Pienin klubu KZKG RP

Korona Pienin klubu KZKG RP

Pieniny to niewątpliwie jedne z najbardziej znanych i najbardziej popularnych gór w Polsce. Na taką sytuację pracuje kilka faktów takich jak to, że są wyjątkowo malownicze, stosunkowo łatwe do zdobycia, posiadają bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną oraz obfitują w szereg bardzo ciekawych i znanych atrakcji turystycznych.

Czytaj więcej...

Pierwsza plenerowa akcja promocyjna klubu KZKG RP

Pierwsza plenerowa akcja promocyjna klubu KZKG RP

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o pierwszej akcji promocyjnej klubu KZKG RP w plenerze:

Czytaj więcej...

Korona Beskidu Żywieckiego Klubu KZKG RP

Korona Beskidu Żywieckiego Klubu KZKG RP

Beskid Żywiecki ze swoją sztandarową Babią Górą należy do ścisłej czołówki najbardziej znanych pasm górskich w Polsce. Celem klubu jest pokazanie wam, że nie tylko Babia jest szczytem wartym postawienia stopy.

Czytaj więcej...

Korona Gór Sowich klubu KZKG RP

Odznaka popularna

Góry Sowie są jednymi z najbardziej popularnych pasm górskich w Sudetach polskich i jednymi najbardziej znanych gór w Polsce. Wiele tysięcy Polaków zna Wielką Sowę i dość szeroko penetruje to pasmo górskie. Szczyt zaliczany jest do kilku odznak i koron górskich oferowanych do tej pory w Polsce. Ponadto jako jedno z nielicznych pasm Góry Sowie przed powstaniem KZKG RP posiadały swoją własną odznakę górską. Jest to region obfitujący w wiele atrakcji poza górskich.

Czytaj więcej...

Korona świętokrzyska klubu KZKG RP

Korona świętokrzyska klubu KZKG RP

Góry Świętokrzyskie wzbudzają w pewnych kręgach trochę emocji. Jedni uważają, że nie powinno się ich nazywać górami, inni żartobliwie mówią na nie góry kapuściane. Nie mnie oceniać ich statusu. Wartym podkreślenia jest fakt, że przed pojawieniem się KZKG RP były jednymi z nielicznych polskich gór posiadających własną indywidualną koronę i przebiega na ich terenie Główny Szlak świętokrzyski. Widać komuś zależy aby dbać o rozwój turystyki tego regionu.

Czytaj więcej...

Korona Beskidu Wyspowego klubu KZKG RP

Odznaka popularna

Od wielu osób słyszałem, że jest to najpiękniejszy polski Beskid. Trudno się nie zgodzić z tym, że jest uroczy i ma bardzo wiele walorów. Na szczęście w KZKG RP nie robimy rankingów urody naszych gór więc ten dylemat pozostaje poza zasięgiem naszych rozmyślań.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

logo biale_proste2

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 8211
  • Odsłon artykułów: 23066223

';