Akcja psów GOPR. Ratownicy poszukują 12-latka

Kategoria: Warunki / Komunikaty GOPR / TOPR

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Z posiadanych informacji wynika, że chłopiec 13 listopada po południu wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z brzozowską Policją. Do akcji dołączyli ratownicy górscy ze swoimi czworonożnymi partnerami.

— Już trzeci dzień psy Grupy Bieszczadzkiej GOPR wraz z przewodnikami poszukują zaginionego 12-latka. Dzisiaj jako wsparcie do akcji dołączą cztery psy z Grupy Podhalańskiej oraz jeden pies z Grupy Krynickiej — poinformowali ratownicy z Podkomisji Psó Ratowniczych GOPR.

pozukiwania1511
fot. KPP Brzozów

Policja podała rysopis chłopca: wzrost 150 cm, krępej budowy ciała, włosy - krótkie ciemne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu wczoraj około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Lecz około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się. 12-latek może przebywać z psem - mały mieszaniec, maści brązowo-rudej.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.

Łukasz Razowski

źródła:
- KPP Brzozów
- Podkarpacka olicja
- FB/Podkomisja Psów Ratowniczych GOPR

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9203
  • Odsłon artykułów: 25216823
  
  ';