Warunki pogodowe w górach Polski (14.06.2019)

Kategoria: Warunki / Pogoda

Przy planowaniu obecnie górskiej „eskapady” warto mieć na względzie przede wszystkim dwa aspekty pogodowe. Ponoć ma lać deszcz, a przy tym nadal temperatury powietrza pozostaną wysokie. Nie zawsze jednak, pogoda będzie aż tak niekomfortowa. Jutro chociażby deszcz występować ma sporadycznie, a nawet wcale i pojawi się więcej słońca. Niedziela przynieść zaś może burze z piorunami.

1406warun
fot. baza zdjęć PG - Góra Śnieżka, autor - Elżbieta Rzepecka

Wszystko dość jednoznacznie determinuje też chociażby odzież jaką musimy mieć na sobie, ze sobą. Przede wszystkim chodzi tu o ubrania oddychające, ale i chroniące przed deszczem – nieprzemakalne i szybko schnące. Dla zapewnienia sobie jak najlepszego komfortu, zapraszamy oczywiście do odwiedzenia naszych sklepów i zapoznania się z bardzo korzystną i atrakcyjną ofertą.

Gdy chodzi o aurę tatrzańską to sytuacja przedstawia się dosyć podobnie – deszcze, trochę pewnie pogrzmi, wysokie temperatury powietrza. Uwagę zwraca jednak prognoza długoterminowa. Według niej, pogoda będzie się stopniowo psuła – i to już od niedzieli (chłodniej i o wiele więcej chmur).

 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9503
  • Odsłon artykułów: 25919279
  
  ';