Warunki pogodowe w górach Polski (01.11.2019)

Kategoria: Warunki / Pogoda

Najlepsze warunki pogodowe w górach prognozowane są właśnie na dziś. Chmury jednak zaczną się trochę pojawiać. Zdecydowanie gorzej – szaro i pochmurnie zrobi się jutro. W niedzielę z tych chmur solidnie popada deszcz. Z dnia na dzień będzie natomiast coraz cieplej.

0111warun
fot. baza zdjęć PG - Małe przejaśnienia nad zachodnią odnogą Masywu Śnieżnika

Dzisiejsza słoneczna pogoda w Tatrach zachęca do górskich wycieczek. Niestety, tak ładnie będzie tylko dzisiaj. Jutro już na niebie pojawi się sporo chmur, a w niedzielę dodatkowo ma padać deszcz. Sobota i niedziela to także (szczególnie w rejonie Kasprowego i Doliny Pięciu Stawów) spory wiatr. Temperatury powietrza spadną poniżej 10 stopni.

Warto podkreślić, że nawet kiedy w ciągu dnia jest dosyć ciepło i świeci słońce, ranki i wieczory są już bardzo chłodne. Nawet rękawiczki są wtedy niezbędne! Czołówka, ciepła herbata w termosie, kurtka oraz buty powyżej kostki również. W doborze odpowiedniego wyposażenia na ten właśnie czas z pewnością posłuży nasz górski sklep i produkty jakie tam znajdziemy. Pracujące tam osoby zapewne doradzą w każdym szczególe...

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9673
  • Odsłon artykułów: 26307257
  
  ';