Warunki narciarskie

Mosorny Groń już w sobotę otwarty dla narciarzy!

Mosorny Groń

Jutro - 23 grudnia, rozpoczyna się sezon narciarski na Mosornym Groniu. Na miłośników białego szaleństwa czeka profesjonalna trasa zjazdowa z homologacją FIS. Narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z ponad 1400 metrowej trasy zjazdowej – oświetlonej, ratrakowanej i sztucznie naśnieżanej. Trasa ma ponad 330 metrów przewyższenia i homologację FIS. Jest idealna do zjazdów slalomem. Obsługuje ją kolej linowa z czteroosobowymi krzesełkami.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (28.02.2016)

Poweekendowa, ostatnia w lutym odsłona „warunków pogodowych na polskich stokach”. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Ponad połowa narciarzy wybierze się w polskie góry

Polacy na nartach

Jazda na nartach zapewnia świetne samopoczucie, poprawia kondycję i pozwala aktywnie spędzić czas ze znajomymi lub rodziną. Lista zalet jest długa – Polacy nie mają co do tego wątpliwości. Ponad połowa narciarzy uda się w tym roku w polskie góry, a 6 proc. za granicę.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (20.02.2016)

W kolejnej odsłonie „Warunków pogodowych na polskich stokach” dowiemy się, że w wielu ośrodkach narciarskich weekend wygląda obiecująco. Wszystko dzięki opadom śniegu, które obficie przykryły polskie stoki. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Narciarze już mogą zaczynać

zdjęcie z bazy zdjęć PG, Hala Gąsienicowa i Kasprowy

Właściciele wyciągów zacierają ręce. Będą Dutki. Śniegu ciągle przybywa i raczej nie zanosi na jakieś zmiany w tej kwestii. Trasa w Kotle Gąsienicowym - już czynna. Dużo uzależnione jest od warunków pogodowych, chociaż stoki narciarskie na Kasprowym mają w tym roku ogromne szanse aby ruszyć jako pierwsze w Polsce. Przygotowano już nawet specjalne oferty skipassów:

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (15.02.2016)

Zapraszamy do najświeższej, powalentynkowej odsłony „Warunków pogodowych na polskich stokach”.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (23.03.2016) - prognoza poweekendowa

Jak ten czas leci… Dopiero świętowaliśmy Nowy Rok, a dziś (20.03.2016) witaliśmy wiosnę. Na szczęście na polskich stokach wciąż panuje zima i znakomite warunki do szusowania. Wszystko wskazuje też na to, że w wielu ośrodkach narciarskich zbliżające się wielkimi krokami święta wielkanocne będą białe.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (06.02.2016)

Ten weekend minie pod znakiem licznych atrakcji. Na Gubałówce cotygodniowa „Góralska Sobota”, czyli góralskie tańce i wspólne pieczenie kiełbasek. W Zieleńcu kolejna odsłona „Bezpiecznego Stoku”, akcji kierowanej głównie do młodych narciarzy i snowboardzistów oraz ich opiekunów, którzy w okresie ferii zimowych przebywają w górach i na stokach oraz wyciągach narciarskich. Nie można zapomnieć o OSCYP Snowboard Contest, który już jutro na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, Mistrzostwach Polski Amatorów w narciarstwie, które odbędą się na szczawnickiej Palenicy oraz kultowym „Zjeździe na Krechę”, który rozgrywa się dziś w Szczyrku.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (06.03.2016)

Szóstego marca wracamy z nową odsłoną serii pt. „Warunki pogodowe na polskich stokach”.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 7605
  • Odsłon artykułów: 21009805

';