Warunki narciarskie

Warunki pogodowe na polskich stokach (23.03.2016) - prognoza poweekendowa

Jak ten czas leci… Dopiero świętowaliśmy Nowy Rok, a dziś (20.03.2016) witaliśmy wiosnę. Na szczęście na polskich stokach wciąż panuje zima i znakomite warunki do szusowania. Wszystko wskazuje też na to, że w wielu ośrodkach narciarskich zbliżające się wielkimi krokami święta wielkanocne będą białe.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (06.02.2016)

Ten weekend minie pod znakiem licznych atrakcji. Na Gubałówce cotygodniowa „Góralska Sobota”, czyli góralskie tańce i wspólne pieczenie kiełbasek. W Zieleńcu kolejna odsłona „Bezpiecznego Stoku”, akcji kierowanej głównie do młodych narciarzy i snowboardzistów oraz ich opiekunów, którzy w okresie ferii zimowych przebywają w górach i na stokach oraz wyciągach narciarskich. Nie można zapomnieć o OSCYP Snowboard Contest, który już jutro na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, Mistrzostwach Polski Amatorów w narciarstwie, które odbędą się na szczawnickiej Palenicy oraz kultowym „Zjeździe na Krechę”, który rozgrywa się dziś w Szczyrku.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (06.03.2016)

Szóstego marca wracamy z nową odsłoną serii pt. „Warunki pogodowe na polskich stokach”.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (01.02.2016)

Zdaje się, że dodatnie temperatury zdominowały polską aurę. W wielu ośrodkach wciąż jest bardzo dobrze. Jednak w niektórych zamiast białego puchu miłośnicy szusowania spotykają na stokach zmrożony śnieg i oblodzenia. Na Górze Kamieńsk miniony weekend mógł być ostatnim w tym sezonie zimowym.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (28.02.2016)

Poweekendowa, ostatnia w lutym odsłona „warunków pogodowych na polskich stokach”. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (24.01.2016)

W większości polskich ośrodków narciarskich zimowy sezon upływa pod znakiem lekkiego mrozu i mnóstwa śniegu. Jedno jest pewne, zima pełną gębą!

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (20.02.2016)

W kolejnej odsłonie „Warunków pogodowych na polskich stokach” dowiemy się, że w wielu ośrodkach narciarskich weekend wygląda obiecująco. Wszystko dzięki opadom śniegu, które obficie przykryły polskie stoki. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (16.01.2016)

Już od poniedziałku dla kilku województw zaczynają się ferie. Cieszy to szczególnie w kontekście tego, że po kilkudniowej odwilży za oknami znów zrobiło się biało. Wymarzone warunki na szusowanie! Zapraszamy do lektury „Warunków pogodowych na polskich stokach”.

Czytaj więcej...

Warunki pogodowe na polskich stokach (15.02.2016)

Zapraszamy do najświeższej, powalentynkowej odsłony „Warunków pogodowych na polskich stokach”.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

  • Artykułów: 7446
  • Odsłon artykułów: 20376714

';