Poznaj nowy GPSMAP® 66i – połączenie topowego modelu nawigacji Garmin i komunikatora satelitarnego inReach

Kategoria: Ze szlaku / Polska

Garmin, zaprezentował dzisiaj urządzenie wyczekiwane przez klientów na całym świecie. GPSMAP 66i łączy w sobie najwyższy model podręcznej nawigacji satelitarnej Garmin oraz technologię komunikacji satelitarnej inReach®1. Dzięki GPSMAP 66i możesz pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi poprzez wiadomości tekstowe lub w każdym momencie wezwać pomoc z dowolnego miejsca na świecie. Czytelny w świetle słonecznym 3-calowy ekran, mapy TopoActive Europe oraz możliwość bezpośredniego przesyłania na urządzenie zdjęć satelitarnych BirdsEye Satellite Imagery sprawią, że nawigacja w terenie będzie łatwa jak nigdy dotąd.

„GPSMAP 66i jest dokładnie tym, o co prosili nas klienci – połączeniem najlepszego na rynku urządzenia nawigacyjnego GPSMAP 66 z najwyższym modelem komunikatora satelitarnego inReach. Połączenie technologii inReach z serią urządzeń nawigacyjnych GPSMAP 66 zrewolucjonizuje aktywności outdoorowe i wszelką eksplorację.” – mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Model 66i oferuje możliwość dwukierunkowego wysyłania wiadomości tekstowych, niezależnie od miejsca pobytu. Dzięki globalnemu zasięgowi sieci satelitarnej Iridium®, GPSMAP 66i pozwala komunikować się dwustronnie z każdym numerem telefonii komórkowej, adresem email czy innym urządzeniem inReach. Jednocześnie można nadal korzystać z sygnału GPS aby określić lokalizację i śledzić postępy w podróży. Po włączeniu funkcji LiveTrack, osoby zainteresowane miejscem pobytu użytkownika, mogą sprawdzać ją na dedykowanej stronie MapShare.

0806garmin

GPSMAP 66i umożliwia także wysłanie sygnału SOS do czynnego całą dobę centrum alarmowego GEOS. W razie wezwania pomocy GEOS namierzy urządzenie, a także skontaktuje się z odpowiednimi służbami ratunkowymi, powiadomi osoby podane jako kontakty awaryjne oraz będzie prowadził dwustronną komunikację, aż do rozwiązania sytuacji krytycznej. Nieważne czy twoja wyprawa trwa cały czas, podróżujesz tylko od czasu do czasu, poszukujesz możliwości nieograniczonej komunikacji lub planu awaryjnego – Garmin oferuje elastyczne plany subskrypcji usług, które można zmieniać w miarę aktualnych potrzeb użytkownika.

GPSMAP 66i ma załadowane fabrycznie mapy TopoActive Europe, dzięki którym można z dużą dokładnością określić swoją pozycję sprawdzając detale wybrzeży, rzek, szczytów czy charakterystycznych punktów geograficznych. Dzięki możliwości ściągania obrazów satelitarnych BirdsEye Satellite Imagery bezpośrednio na urządzenie poprzez Wi-Fi®, można obejrzeć swoją trasę na zdjęciach. Dzięki tej funkcji, łatwiej znaleźć parki, początki szlaków, polany nadające się na obozowisko, miejsca do polowania i wiele innych przydatnych lokalizacji.

GPSMAP 66i to niezwykle wytrzymałe urządzenie spełniające normę amerykańskiej armii 810G dotyczącą wstrząsów, wibracji i wodoodporności (do 1 metra) – jest więc gotowy na każdą przygodę. Czas pracy baterii może wynieść 35 godzin z wysyłaniem sygnału co 10 minut lub nawet 200 godzin w trybie Expedition z lokalizacją co 30 minut. Dzięki współpracy z siecią satelitów GPS oraz Galileo, a także dzięki wysokościomierzowi, barometrowi, kompasowi i mapom Garmin, użytkownik będzie zawsze dokładnie wiedział, gdzie jest, nawet w najtrudniejszych warunkach.
Dzięki współpracy z aplikacją Garmin Explore™, można uzyskać dodatkowe narzędzia do nawigowania, planowania podróży, pozyskiwania map i dzielenia się danymi. Użytkownik może więc wpisać na klawiaurze telefonu wiadomości do wysłania przez inReach i mieć dostęp do kontaktów z książki telefonicznej zaczerpniętych z pamięci smartfona. GPSMAP 66i jest także kompatybilny z urządzeniami typu „wearables” marki Garmin takimi jak zegarki serii fenix 5 Plus, Instinct, tactix Charlie czy MARQ Expedition. Można wyświetlać na nich wiadomości, odpowiadać na nie czy nadać sygnał SOS gdy urządzenie jest schowane w plecaku.

Nawigacja i komunikator satelitarny w jednym GPSMAP 66i to najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku outdoorowego. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących podróżnikom. Niezależnie czy wędrujesz, polujesz, biegasz po górach, jeździsz na rowerze górskim, grasz w golfa, nurkujesz czy korzystasz z komunikacji satelitarnej, urządzenia Garmin to niezbędny sprzęt dla wszystkich fanów outdooru, bez względu na poziom zaawansowania. Aby dowiedzieć się więcej o produktach oraz usługach Garmin z tej kategorii odwiedź garmin.com/outdoors, garmin.blogs.com and twitter.com/garmin.

Źródło:
mat.pras. Snow PR

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9516
  • Odsłon artykułów: 25946284
  
  ';