Booking.com na Portalu Górskim

/ Nowości

Ci, którzy śledzą naszą witrynę zapewne już jakiś czas temu dostrzegli, że na głównej stronie Portalu Górskiego pojawił się banner serwisu booking.com. To link afiliacyjny, który dzięki obecności w witrynie stanowi dodatkowe wsparcie dla naszego serwisu. A jak to działa?

Booking.com na Portalu Górskim

Załóżmy, że poszukujecie lokum, w którym macie zamiar spędzić urlop. Jeśli zdarza Wam się korzystać z serwisu booking.com, to zachęcamy Was, by robić to z wysokości naszego Portalu, właśnie za pośrednictwem wyżej wspomnianego modułu.

Staramy się cały czas podnosić poziom redakcyjny i wizualny naszego serwisu. Idą za tym rzecz jasna wydatki związane z utrzymaniem sfery redakcyjnej oraz technicznej. Codziennie wiele osób dba o rozwój Portalu Górskiego i jego sprawne funkcjonowanie.

Dzięki naszej współpracy z booking.com, każda rezerwacja dokonana przez moduł zamieszczony na naszej stronie wspiera nas finansowo i pozwala rozwijać się w większym tempie. Z góry dziękujemy Wam drodzy czytelnicy zarówno za dotychczasowe operacje, jak i za te których dokonacie z wysokości Portalu Górskiego w przyszłości.

Z wyrazami szacunku
Redakcja Portalu Górskiego

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 9877
  • Odsłon artykułów: 26954353
  
  ';