Sklep Turystyka & Góry

 

 

Ważne dla tych, którzy chcą dokonać zakupów na sezon nie tylko zimowy. Zaprzyjaźniony sklep Turystyka & Góry proponuje i gwarantuje dla członków klubu obowiązkową zniżkę 7% na swoje artykuły. Myślimy, iż zajrzeć warto dlatego podajemy namiary.

Sklep Turystyka & Góry
Dąbrowa Górnicza, ul. Sienkiewicza 6
tel. (0-32) 764-22-20, 504-060-208
http://www.weld.pl/


PHU "Eksplo"

Wysokość zależy od wielkości zamówienia, i tak np przy zamówieniach indywidualnych (1-2 szt) klubowicz dostanie 5 % rabatu, przy 5 szt.-10%, od 7 szt.- 15%. Zapraszamy.

PHU Eksplo sc - www.eksplo.com.pl


Makalu Sport

Firma Makalu Sport, Limanowskiego 7/3, 02-943 Warszawa, tel. (+48) 608-378-087, http://www.on-top.pl/. Proponujemy członkom Klubu rabat wysokości 10 % na sprzęt firmy będących w naszej ofercie (obejmuje ona sprzęt firmy Petzl, Kong, Climbing Technology, Lhotse, Lanex, Montano, Meander i innych) oraz 20 % na wszystkie modele namiotów Eureka! W marcu obowiązuje promocyjna cena na uprzęże Lhotse i niektóre przyrządy zjazdowe oraz zaciskowe – od 5 do 15 %.Każda osoba będąca członkiem KW, która zgłosi ten fakt, zostanie przez nas uhonorowana zniżką w podanej wysokości. Tu macie szczegolowy cennik.

Makalu Sport


Sklep Montano

Od dnia dzisiejszego po zalogowaniu się i potwierdzeniu członkostwa Członkowie Jurajskiego KW mogą liczyć na rabat w wysokości 25-30% w zależności od zakupowanego produktu. Z życzeniami miłych zakupów - Załoga sklepu Montano.

Sklep Montano

Montano