Galeria zdjęć największa w Polsce?

Kategoria: Artykuły / Archiwum
www.jkw.plKolejny rok za nami, starzejemy się i stajemy się coraz więksi. Portal jkw.pl rośnie tak jak wszyscy inni! Oficjalnie możemy się pochwalić jedną z największych w Polsce galerii górsko-wspinaczkowych (ok 17tys zdjęć na chwilę obecną). Nie rozwijamy oczywiście tego dla siebie tylko dla Was, dlatego zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi zasobami zdjęć wszelakich o w/w tematyce :) W galerii tej znajdziecie obszerne fotorelacje z najróżniejszych miejsc w Polsce i na świecie, a także niezwykle wartościowe galerie historyczne, które przeniosą Was do początków polskiego alpinizmu.

Jeżeli góry i związane z nimi aktywności sportowe nie są Wam obce, jeżeli sukcesywnie uwieczniacie swoje wyjazdy na zdjęciach i przy okazji chcecie wziąć udział w tworzeniu największej w Polsce górskiej galerii zdjęć – zapraszamy do współpracy!

Jeżeli pomysł się Wam spodoba to jedyne co musicie zrobić to wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. spakowane i podpisane galerie w rozmiarze min. 1024px (dłuższy bok zdjęcia).

Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w regularnie organizowanych konkursach fotograficznych, w których czekają na Was cenne nagrody. Kolejny konkurs rusza wraz z Nowym Rokiem. Więcej informacji wkrótce.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 9951
  • Odsłon artykułów: 27246279
  
  ';