Skok w nowy rok!

Kategoria: Artykuły / Felietony

Kończy się kolejny rok w kilkunastoletniej historii działalności Portalu Górskiego. Kolejne 365 dni wielkiej górskiej aktywności za nami. Cieszy fakt, że Was, czytelników i fanów Portalu ciągle przybywa, że darzycie nas zaufaniem i że spędzacie wiele godzin na przeglądaniu obszernej bazy jaką Portal dysponuje.

W roku 2016 działo się bardzo dużo. Pisaliśmy o spektakularnych sukcesach, takich jak pierwsze zimowe wejście na Nanga Parbat (nie sposób się nie pochwalić, że poinformowaliśmy o tym jako pierwsi w Polsce), czy też wielkiego triumfu Andrzeja Bargiela, który w imponującym tempie uporał się ze zdobyciem tytułu Śnieżnej Pantery. Niestety nie obyło się też bez tragicznych wydarzeń, jak śmierć polaków na Shivlingu w Himalajach. Ale takie właśnie są góry. Kochamy je za ich piękno, za emocje, doznania jakich nam dostarczają jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo są groźne, jak często nie wybaczają nawet najdrobniejszych błędów

Liczę na to, że już w przyszłym roku dawka tych pozytywnych wieści będzie zdecydowanie większa i że wspólnie z nami będziecie przeżywać kolejne piękne chwile za sprawą sukcesów naszych rodaków.

Mamy dla Was kilka niespodzianek. Pojawią się nowe konkursy, co nieco zmieni się w wyglądzie samego Portalu, ale tutaj póki nie chcę zdradzać zbyt wiele. W redakcji również zaszło sporo zmian, pojawiło się sporo nowych osób, które tak jak Wy kochają góry i chcą się tą miłością z Wami dzielić na co dzień.

Jako osoba prowadząca Portal chcę Wam dziś serdecznie podziękować za wszelką aktywność, za Wasze wsparcie, za dobre słowa, ale i za konstruktywną krytykę, która pomaga nam ciągle poprawiać jakość naszej pracy. My również ciągle się uczymy i dążymy do tego, by spełniać Wasze oczekiwania. Zachęcam Was byście byli z nami również w roku 2017, a najlepiej i w każdym następnym. Kto wie? Może już w kolejnym wejściu zimy będzie nam dane przeżywać wielkie emocje związane z polską zimową wyprawą na K2, której patronem medialnym będzie Portal.

W imieniu swoim i całej drużyny Portalu Górskiego, życzę Wam wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku. Sięgajcie po swoje marzenia, realizujcie je i dzielcie się nimi z innymi górskimi zapaleńcami! Przekazujemy Wam górskie „cześć!”

Bartek Andrzejewski

Bartosz Andrzejewski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 9966
  • Odsłon artykułów: 27324784
  
  ';