Przeglądając, po raz kolejny zresztą, produkty naszego sklepu, szczególną moją uwagę przykuły tym razem breloki różnego typu. Mała rzecz, a cieszy. Zapewne nie zastąpią one nam górskich wrażeń i widoków, ale z całą pewnością umilą długie i często mało ciekawe życie na „nizinach”.

Taki górski gadżet przypięty do przedmiotów codziennego użytku (np. klucze od domu, samochodu) każdego dnia i przy różnych okazjach przypominać nam będzie o naszych pasjach, przeżyciach z tym związanych i zwyczajnie ubarwi szarą rzeczywistość. Ponadto, jeśli osoba trzecia widzi u właściciela tego typu przedmioty, niejako już sam fakt ich posiadania wiele mówi o nas samych, zainteresowaniach czy sposobach na spędzanie wolnego czasu.

Nasz sklep górski oferuje również szereg książek zgromadzonych pod hasłem LITERATURA GÓRSKA. Można tu znaleźć pozycje w miękkiej/twardej oprawie, w wersji albumowej/z większą ilością treści do czytania, tańsze/droższe, grubsze/cieńsze. Z pewnością każdy wybierze tam coś dla siebie.

Wracając jednak do górskich breloczków, np. Sampaoli Creazioni. Imitują one nie tylko elementy sprzętu górskiego czy wyposażenia, ale np. snowboardzistę.

Przedmioty tego typu robione są ręcznie, z drogich, wytrzymałych materiałów.

Zdjęcie z bazy zdjęć PG: Zakopane, Gubałówka – fot. Joanna Nieściór
Zdjęcie z bazy zdjęć PG: Zakopane, Gubałówka – fot. Joanna Nieściór

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

 Sklep Górski