O chorobie dowiedział się podczas dyżuru w TOPR

Kategoria: Artykuły / Ludzie Gór

"Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową dla naszego kolegi Ratownika Medycznego Rafała Kota. Rafał od stycznia 2019 roku zmaga się z chorobą nowotworową i w obecnej chwili przechodzi chemioterapię" - apelują przyjaciele ratownika Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz krakowskiego pogotowia.

Rafał Kot pełnił służbę jako ratownik medyczny w KPR Podgórze, KPR Łazarza, a od 2018 roku KPR Mogilany. Sprawował także funkcję ratownika pokładowego śmigłowca w TOPR w Zakopanem i właśnie w trakcie jednego z dyżurów dowiedział się o swojej chorobie. Teraz, zamiast nieść pomoc osobom poszkodowanym sam jej potrzebuje.

1108ratownik

- Okażmy wsparcie i pokażmy, że los Naszego kolegi nie jest nam obojętny. Jako grupa zawodowa wyspecjalizowana w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym pokażmy, że liczy się każdy człowiek. Dzisiaj pomocy i wsparcia potrzebuje Nasz kolega Rafał Kot ratownik medyczny Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego i TOPR Zakopane - piszą na stronie zrzutki.pl organizatorzy pomocy.

Źródło: zrzutka.pl

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10101
  • Odsłon artykułów: 28083552
  
  ';