loading...
Turystyka Górska
Sporty Górskie
loading...
Strefa Outdoor
Kultura
loading...
Kultura

Turystyka

Sport

Sprzęt

Konkursy

festiwal 4 marca o godzinie 17.00 w sopockim Klubie Sfinks  rozpocznie się impreza finałowa Festiwalu 10 minut. Po 4 miesiącach od startu Festiwalu w sieci dopuszczonych do konkursu zostało już około 40 filmów. Oddano ponad 6 tysięcy głosów, co czyni 10 minut Festiwal znaczącym konkursem filmowym.

Prawie pół setki filmów trwających do 10 minut dopuszczono do tej pory do konkursu filmów on-line, skierowanego do osób z pasją i aktywnie spędzających czas - 10 minut Festiwal. Wszyscy, którzy śledzili stronę festiwalu w sieci już teraz mogą wpisać w kalendarz datę imprezy finałowej, na której nie powinno ich zabraknąć! Nadsyłać filmy można do 15 lutego. Użytkownicy mogą głosować do 25 lutego.

4 marca w sopockim Klubie Sfinks nie może zabraknąć nikogo! W to niedzielne popołudnie, o godzinie 17.00 rozpocznie się impreza finałowa Festiwalu 10 minut.
Po 4 miesiącach od startu Festiwalu w sieci dopuszczonych do konkursu zostało już około 40 filmów. Oddano ponad 6 tysięcy głosów, co czyni 10 minut Festiwal znaczącym konkursem filmowym.
Tak ogromne zainteresowanie tą inicjatywą internautów, jak i samych twórców skłoniło organizatorów do przedłużenia terminu nadsyłania filmów do 15 lutego 2012 r. (do tej pory można było przesyłać produkcje do 31 stycznia 2012 r.). Głosy można oddawać na stronie festiwalowej www.10minutfestiwal.pl do 25 lutego br.
Już teraz zapisz się na Facebooku na wzięcie udziału w imprezie finałowej. Wszyscy uczestnicy będą odpowiednio informowani o programie imprezy. Tymczasem na bieżąco oglądajcie filmy i głosujcie na swoich faworytów – nowe filmy wciąż spływają!


O Festiwalu 10 Minut:

Festiwal 10 minut jest konkursem filmów dokumentalnych poświęconych szeroko pojętemu podróżowaniu. Propaguje aktywny styl życia, zmagania z różnymi przestrzeniami i żywiołami oraz prezentuje walory artystyczne przy dokumentacji własnych dokonań. Jego celem jest popularyzacja filmów dokumentalnych, dotyczących podróżowania oraz wyprawowego stylu życia. Festiwal jest skierowany zarówno do osób, których życie to niekończąca się podróż, jak i do tych, którzy pasji oddają się okazjonalnie w wolnym czasie.

Wzięcie udziału w festiwalu nie wymaga wysyłania zgłoszeń i materiałów pocztą tradycyjną, wystarczy zarejestrować się na stronie www.10minutfestiwal.pl i załadować swój film. Do 7 dni od dnia załadowania filmu na serwer organizatorzy podejmą decyzję, czy jest on zgodny z regulaminem i jeśli decyzja jest pozytywna, opublikują go na platformie. Teraz każdy może głosować na film. Wyniki będą znane dopiero w marcu na finale festiwalu, tak, by dla wszystkich było to zaskoczeniem.

Filmy zostaną nagrodzone nie tylko przez widzów-internautów ale i przez jury festiwalu. Organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody, którymi będą między innymi kamery GoPro. Honorowy patronat nad inicjatywą objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Pan Mieczysław Struk.

Jury:
Igor Tracz
Krzysztof Korzeniewski
Michal Szlaga
Marek Szcześniak
Daniel Krokosz
Monika Bronicka
Andrzej Derengowski
Natasza Caban

Kontakt:

Ogólny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizacja festiwalu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.10minutfestiwal.pl
Facebook: 10minutfestiwal (www.facebook.com/10minutfestiwal)

Kontakt prasowy:
Natalia Tyszka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

loading...
Dla Niej
loading...
Dla Niego
loading...
Dla Dzieci

Artykuły Strefy Outdoor

loading...
Nowości
Produkty i testy
Porady
Producenci