RSS

Blogi Portalu Górskiego

Zapraszamy do lektury blogów ludzi związanych ze wspinaniem, górami i podróżami.


Blog: Pod wiatr

Tak jakoś życie mija, że zawsze pod wiatr :). Trzeba mieć swoje poglądy i umieć ich bronić i nad nimi dyskutować i przy nich trwać jeżeli się w nie wierzy. A że czasami jeszcze uda się w góry pojechać to może uda się przekazać mi swoje przmyślenia związane z nimi. Bo najważniejsze jest, że one wspólne są i mam nadzieje nas wzbogacają.

Chuck Norris TPN'u

Pod wiatr
Category: Wszystkie wpisy

Chciałbym móc potrzymać w napięciu i napisać jak to kraty ze zgrzytem zamknęły się za mną na posterunku policji, a ja tęsknie oglądając się do tyłu na słońce i rozmyślając kiedy je zobacze znowu :). Niestety pomimo nastawienia na walkę ze strażnikiem teksasu okazało, że bliżej jesteśmy sytuacji, iż kręgi w zbożu to sposób Chucka Norrisa, aby wytłumaczyć światu, że kiedy on mówi "leżeć!" to słucha nawet zboże. Uprzejma Pani Sierżant nie zabrała mnie nawet za szyfrowane drzwi i sama wymagała wyjaśnienia zaistniałej, absurdalnej sytuacji, w której utwierdziła się jeszcze po zajrzeniu na stronę portalu, gdzie dalej znajduje się sporny artykuł.

TPN  Tatry  Straż  Parku

 

Dla mężów i partnerów

Pod wiatr
Category: Wszystkie wpisy

Chcecie jechać w góry, skały? Czujecie presje w domu? A może planujecie właśnie związek i zastanawiacie się jak to wpłynie na Wasz związek? Polecam ostatnią Politykę i artykuł "beznadziejni". "Jak tylko zakłada się obrączkę na palec, to kobieta zaczyna mozolnie wyżymać cechy, które wcześniej w facecie się podobały. Efektem jest zamiana partnera w papciowego misia tyjącego przed telewizorem. Aż pewnego dnia patrzą i myślą sobie, gdzie ja oczy miałam." Myślicie dziś o wyjezdzie w gór? Jedźcie.... :)

Untagged 

 

Szukają mnie :)

Pod wiatr
Category: Wszystkie wpisy

Wydawałoby się, że sprawa artykułu na Portalu Górskim nie jest warta majątku większego niż przepisy na budowę bomby atomowej czy produkcji narkotyków. Ale pomimo żadnych starań nie udało mi się ukryć przed naszą Policją :). Drżyjcie autorzy przeowdników wspinaczkowych (o ile żyjecie :)) i twórcy stron www. Myślę, iż nawet sam TPN winien przejrzeć zasoby swojej strony. Jeżeli dojdzie do rozprawy i zapadnie wyrok wiele książek pójdzie na przemiał i wiele stron będzie musiało kasować artykuły :). Ciekawe ile już osób zaangażowano i ile kosztowało postępowanie, które zakończyło się dzwonkiem listonosza do moich drzwi i kiedy drżącymi rękoma odebrałem poniższe pismo. Trudno i te "dwa" pisma przyjmę i staniemy w szranki. Kancelaria adwokacka już zaciera ręce :). Będzie na prawdę ciekawa rozprawa mam nadzieję, ale liczymy, że zjednoczone siły jasnej strony mocy zwyciężą ....

Zaproszenie na policje:

TPN  Straż  Parku

 

Co mówi ustawa ....

Pod wiatr
Category: Wszystkie wpisy

Zanim opisze następne wydarzenia aby mieć całokształt wglądu w sytuacje przytaczam odpowiedni fragment ustawy:

USTAWA
z dnia 16 kwietnia 2004 r.
o ochronie przyrody

Dz.U. z 2004 r. Nr 92, poz. 880

TPN  Straż  Portal  Parku  Górski

 

Zaciekawienie swiata....

Pod wiatr
Category: Wszystkie wpisy

Po pierwszym wpisie na forum na temat maila od straży parku lekko postarałem się aby moja odpowiedź jawna na necie dotarła do tzw "ludzi gór" w czym pomógł mi też autor tekstu :):

http://www.portalgorski.pl/forum/1/20863/zastraszanie_portalu_gorskiego_przez_straz_parku_

http://www.321gory.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=9143

TPN  Straż  Portal  Górski

 
Strona 1 z 2