W Pamir wyruszamy 15 lipca, a więc do wyprawy pozostało już niewiele ponad miesiąc. W związku z tym nasze przygotowania wkroczyły  w decydującą fazę.  Ostro trenujemy aby pod szczytami nie zabrakło nam mocy ;)Marta regularnie biega interwały oraz dłuższe dystanse, często prawie po 30 km. Do tego jest częstym gościem ścianki wspinaczkowej. Ostatnio pomimo dużej ilości zajęć na studiach, udało jej się wyrwać w skały. Odwiedziła kamieniołom w Chwałkowie, gdzie udało jej się zrobić kilka ciekawych dróg.

1blog

Piotrek w ramach przygotowań, pod koniec maja wybrał się w Góry Świętokrzyskie. W dwa dni pokonał Główny Szlak Świętokrzyski (102km).

blog9

Na początku czerwca natomiast wraz z Radkiem dwa dni podziałał  w skałach a dokładnie w Dolinie Kobylańskiej. Udało im się między innymi wejść drogą dwu wyciągową na Żabiego Konia.
Poza wymienionymi wyjazdami często biega i wspina się na ściance.

blog2

Radek oprócz  wspinania z  Piotrkiem wybrał się na dłuższe bieganie po górach, a dokładnie udało mu się pokonać 151 km przemierzając niebieski szlak z Brzeźnicy do Kacwina, z krótkim noclegiem na Turbaczu.

blog0blog0blog0

Ponad to często odwiedza beskidzkie szlaki biegiem jak również i na rowerze oraz wspina się na ściance wspinaczkowej.

Paweł regularnie biega i wspina się u siebie w Warszawie. Pod koniec maja udało mu się wyrwać ze stolicy. Odwiedził  nasze piękne Polskie Tatry oraz Beskid Wyspowy. Pogoda niestety nie pozwoliła mu zrealizować ambitnych celów, ale udało mu się ostro potrenować.

blog5 1blog5 1

Wyżej wymienione działalności to oczywiście skrót tego jak trenowaliśmy przez ostatnie 2-3 tygodnie. Na najbliższy dni czerwca mamy zaplanowanych kilka kolejnych ciekawych wyjazdów. Do końca czerwca trenujemy na pełnych obrotach. :)

10-06-2016
3290