KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy parą podróżników i górskich zapaleńców. W przyszłym roku pragniemy sięgnąć po marzenia zlokalizowane na wysokości 8.848 m n.p.m. , na szczycie MT.EVEREST!

Nasz team – EVERTEAM!

Sylwia Bajek – Projekt ‘Najmłodsza Polka na Evereście – Ekspedycja 2017’

Szczepan Brzeski – Korona Ziemi, wersja 9 szczytów – z czego Everest stanowił będzie ostatni!

Fot. Ze szczytu Island Peak/ Imja Tse, 6189 m n.p.m. Nepal, kwiecień 2016

SYLWIA BAJEK

Podróżniczka, miłośniczka wspinaczki skałkowej, fotografii reportażu, poczucia wolności, minimalizmu, 'dziania się'... Biega maratony, jest stałą członkinią ekipy biegaczy ‘42 do Szczęścia’. Pochodzi z Rzeszowa. Na co dzień studentka Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, projektantka identyfikacji wizualnych brandu, marketingowiec. Przygotowuje się do realizacji jednego z największych dotychczasowych wyzwań i marzeń: projektu Najmłodsza Polka na Evereście (rocznik '91) zaplanowanego na wiosnę 2017 roku. Na swoim górskim koncie ma m.in. Denali, Island Peak, Gran Paradiso.

SZCZEPAN BRZESKI

Podróżnik, biegacz maratonów i ultra-biegów górskich, pasjonat gór wysokich, przyrody, przestrzeni, pochodzący z Bochni. Od 2012 roku zdobywa szczyty należące do rozszerzonej wersji Korony Ziemi (9 najwyższych szczytów wszystkich kontynentów). Na swoim koncie ma m.in. Denali na Alasce, antarktyczny Masyw Vinsona, Piramidę Carstensz w Papui.  Do ukończenia projektu Korona Ziemi brakuje mu już tylko Mount Everest oraz znacznie niższej Góry Kościuszki.

Fot. Denali High Camp, 5200 m n.p.m. przed atakiem szczytowym, czerwiec 2016

Zawodowo od 10 lat doradca i konsultant w zakresie zarządzania, finansowania

oraz koncepcji biznesowych przedsiębiorstw. Wykładowca na UJ, AGH, Politechnice Krakowskiej

oraz Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

W najbliższym czasie będzie się naprawdę działo! Bo choć do wyprawy pozostało niemal 5 miesięcy to intensywne, wielopłaszczyznowe przygotowania trwają w najlepsze. Bądźcie z nami!

Górskie pozdrowienia,

Sylwia & Szczepan

24-11-2016
8073