Ufff… Nareszcie!!!

Po chyba najbardziej wyczerpujących mnie kilku miesiącach ciągłych startów i treningów wreszcie przyszedł upragniony koniec sezonu… Ale tylko jeżeli chodzi o zawody międzynarodowe ;P .

W październiku odbyły się ostatnie zawody w tym roku, ale też w mojej kategorii. Nie będę już startować jako Youth B (zawodniczki do 16. roku życia) ale jako Youth A (zawodniczki do 18 roku życia). Mowa tu o Mistrzostwach Europy na prowadzenie oraz na czas rozgrywanych tym razem  w rosyjskim Permie. Kolejny weekend w podróży i to nie byle jakiej! Cztery loty, parę pociągów i oczywiście niekrótka podróż autem. Szczerze mówiąc dopiero na lotnisku zorientowałam się jaka jestem zmęczona. Ciężko było się przemóc i spiąć ostatni raz w tym roku… Ale udało się :)

Na prowadzenie zajęłam jak dotąd swoje najlepsze czyli szóste miejsce. Niestety słabo ułożona droga w finale uniemożliwiła mi walkę o coś więcej… Pięć zawodniczek odpadło w tym samym miejscu, przez co w większości decydowałam wynik z półfinału, w którym również zajęłam szóstą lokatę. Dużym zaskoczeniem dla mnie był natomiast start w czasówkach ;P Jak na razie każdy swój bieg poprawiam o sekundę (w Innsbrucku 1.bieg: 17 sekund, 2.bieg: 16 sekund, a w Permie 1.bieg: 15 sekund, a drugi bieg: 14 sekund). Ciekawe kiedy progres się zatrzyma i na długo zostanę przy jakiejś cyferce ;).

Czas teraz skupić się na zawodach krajowych i tym czego potrzebuję teraz najbardziej : skałki :D

Siemka ;)

#Bergans Team  #Blogiportalugorskiego

Perm1

Perm2

 

Finalistki Mistrzostw Europy Juniorów na prowadzenie :

Perm3

23-11-2017
2592