Korona Gór Polski Zimą

Czas start 06.02.2017-godzina 04.00

 

No i mamy oczekiwany luty więc trzeba w końcu wstawać z łóżka uśmiechnąć się zjeść jakaś bułeczkę z dżemem, wypić izotonik, naszpikować się węglowodanami i zrobić co trzeba. Przed nami sporo kilometrów na drodze i po górach.

Zapowiada się ciężki, ciekawy i pełny zmagań tydzień. Nastawienie jest bardzo dobre pogoda ma być w miarę ok chociaż wolałbym minusowe temperatury jak te dodatnie które nadchodzą. Sprzęt jest przygotowany buty wypastowane:), zakupy zrobione, kondycja jakaś jest, samochód zatankowany kierowca wyspany a zima nadal trwa więc można zaczynać bicie rekordu. Przede mną kilkadziesiąt godzin samotnego biegu po śniegu i lodzie w dzień i w nocy. Jedziemy w kierunku zakopanego ja i kierowca Łukasz Malarczyk odpowiedzialny za jazdę bez przepisów:) oraz ogarnięcie przejazdów między szczytami. Zaczynamy od Rysów w Tatrach i z stamtąd będziemy kierować się w stronę Bieszczad następnie pojedziemy na Łysice w góry Świętokrzyskie i sukcesywnie będziemy się przemieszczać na zachód do ostatniego szczytu Wielka Kopa tam jest planowany finish.

spot i_rysy

 

Poniżej jest link i można śledzić moje bicie rekordu dzięki urządzeniu SPOT które, wypożyczyłem. Trase będzie można śledzić już w poniedziałek 06.02 od 04.00 godz.

 

http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0R4WYZhc5CxF3PEqxiRZxpjbbG22tgAxm

 

avatar
0
03 luty 2017, 18:30
Roman Ficek