Parę dni minęło jak skończyły się Mistrzowstwa Ukrainy w prowadzeniu i czasówkach.

Ostatecznie upasowałem się na 9-m miejscu czyli byłem pierwszym z tych kto nie trafił do wieczornych widowiskowych finałów...

I chociaż rozumiem że nie pokazałbym tam zbyt wiele bo i tak nie zdążyłem przygotować się porządnie do prowadzenia + kontuzjowany palec na panelu czuje się o wiele gorzej niż w skałach, jednak troche żałuję bo na tych Mistrzowstwach obecny jest klimat zawodów światowej klasy - światło, publiczność i naprawdę wspierający i motywujący doping.

Za miesiąc odbędzie się Puchar Świata we francuzskim Laval a potem i Mistrzowstwa Ukrainy w bulderingu (Kamieniec Podolski), mam nadzieję że kontuzja mnie w końcu opuści i będę mógł dobrze doładować i pokazać się w dobrym stylu.

Myślę że polakom może być ciekawie jak odbywają się u nas takiego typu imprezy i dlatego umieszczam tu dużo zdjęć z których będziecie mogli zobaczyć klimat który kilka dni temu panował na naszych najważniejszych w roku zawodach.

Jednocześnie pozwolę sobie zwrócić uwagę że na razie są to najlepsze nasze zawody bo zorganizowane są na największej i najwspółcześniejszej ścianie Ukrainy + zorganizowane przez Serika i Natalię Kazbekowych o których dużo opowiadać nie trzeba. Inne nasze zawody (niestety i buldering) nie doruwnują się do poziomu ani Polski ani Świata i dlatego z niecierpliwością czekam na Puchary Polski=)

 

Tu linki na jeszcze więcej zdjęć jakby ktoś chciał:)

http://marinin.livejournal.com/100855.html

http://marinin.livejournal.com/101018.html

31-05-2014
4571