Na przekór i Ty też możesz

Niebawem wyruszymy na szlak i projekt TY TEŻ MOŻESZ zacznie wreszcie funkcjonować. Co z tego wyniknie na dłuższą metę? Nie wiem. Ale gdyby nie próbować, pytanie to na zawsze pozostałoby bez odpowiedzi. Chciałbym jeszcze doprecyzować kilka szczegółów całego projektu.TY TEŻ MOŻESZ i cała idea ewaluują już od jakiegoś czasu i mimo że w sumie ciągle chodzi o to samo, projekt ten dojrzewa, nabiera realnych kształtów i konkretów.

Zdobywanie szczytów tatrzańskich, dotarcie pod wszystkie szczyty należące do Korony Ziemi, przepiękne widoki, górskie panoramy i przeżycia estetyczne są niewątpliwie super ważne i arcyistotne. Wspólne zdobywanie gór, wzajemna pomoc, wychodzenie poza strefę komfortu, pozytywna energia płynąca od Każdego oraz wyjątkowość całej sytuacji, dają fantastyczne możliwości samorozwoju.

Wierzę też, że mimo iż coś na pozór jest nieprawdopodobne, tak naprawdę może się stać.

Wierzę, że to pewne rzeczy są do zrobienia.

Wierzę, że osoba z ograniczeniami i trudnościami, KAŻDA JEDNA (ja np. mimo problemów z równowagą i koordynacją również) jest w stanie pokonać liczne bariery, trudności, przełamać różne mity i schematy, żeby zrealizować swoje MARZENIA.

Nie zawsze jest łatwo. Inaczej. Generalnie jest mega ciężko! Ale to jest do zrobienia! I chcę to pokazać, to zrobić, napisać o tym książkę i o tym opowiedzieć. Dla siebie i dla Wszystkich którzy wątpią i chcą ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Osobiście od lat marzę o zdobyciu Korony Ziemi czy nawet o stanięciu blisko tych gór jako, że teraz jestem osobą niepełnosprawną i nie zawsze wszędzie wejdę – ale nie znaczy to że nigdzie nie wejdę i że mam przestać Marzyć i te Marzenia realizować!

Cały projekt zmierza do realizacji moich Marzeń, ale też do pokazania wszystkim Innym, że można. Że można wiele osiągnąć, że jesteśmy wewnętrznie piękni, wyjątkowi, wspaniali i zdolni do osiągania fantastycznych, spektakularnych rzeczy.JAK WSTRZYMA CI KTOŚ DŁUGO POWIETRZE, ZACZYNASZ SIĘ DUSIĆ I KAŻDA KOMÓRKA TWOJEGO CIAŁA PRAGNIE ODDECHU, TAK WŁAŚNIE JA PRAGNĘ KROCZYĆ DROGĄ WYZNACZONĄ WŁAŚNIE PRZEZ PROJEKT TY TEŻ MOŻESZ. 

avatar
0
21 czerwiec 2018, 22:46
Bartosz Michalak